3D Kort Tenis | 3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Reklamlar
Yeni Üyelerimiz
Çok Puan Alan Üyeler
Üyelerden Son Yorumlar
3D Kort Tenis

3D Kort Tenis

Oynanma : 546
Açıklama :
SonsyGames - Have a Good Time..
Etiketler:

Benzer Oyunlar

3D Paraşütlü

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 550 0 0

3D Kutu Yık

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 814 4 0

3D Renkli Küp

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 942 6 4

3D Ölümcül Ajan

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 432 2 0

3D Beyzbol

Play Game diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Oyunun sesini kapatmak için Sol Üstten Ses simgesine tıklayabiliriz. Amacımız Fare Sol Tuşu ile gelen toplara vurmak ve oyunu kazanmak. 3 kere ıskalama hakkımız var. 3. ıskalamada oyun sona erer. İster Player yazan yere ismimizi yazıp Submit Score deyip skorumuzu kaydedebilir, ister Play Again diyerek tekrar oynayabiliriz. Sol Altta Skorumuz, altta kaç atış hakkımız kaldığı ve Sağ Altta oyun sayısı yazar. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 467 1 0

3D Dağ Traktörü

Play diyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce Sol Üstteki Ses simgelerine tıklayarak sesi kapatabiliriz. Sonrasında Play The Game diyoruz Sol Üst köşeden 1. bölümü seçiyoruz. Traktör seçme ekranı geldiğinde üstteki kilitli olmayan 2 traktörden birini seçerek oyuna başlıyoruz. Amacımız taşıdığımız konteynırı sağlam bir şekilde bitişe ulaştırmak. Hareket etmek için Yön Tuşlarını kullanmalıyız. Bölüm bittiğinde Click to Continue diyerek yeni bölüme geçebiliriz. Konteynrdan bir şey düşürmemeliyiz. Yeniden bölümü oynamak için Click to Restart veya Restart'a tıklayabiliriz. Sol Altta bonusumuz yazar. Ne kadar hızlı bölüm biterse o kadar çok bonus kazanırız. Üstte ise skorumuzu görebiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 608 4 2

3D Gece Basketi

Play diyoruz. Oyuna başlamadan önce oyunun sesini kapatmak istersek Sol Üst köşedeki Music ve Sfx kutucuklarına tıklayarak kapatabiliriz. Yine oyuna başlamadan önce Sol Alttan Customize Ball diyerek topumuzu değiştirebiliriz. Oyunda 3 tip mod var. İlki Normal Mod yani bölüm geçmeli mod, ikincisi King Mod Belirli bir hakkımızın olduğu mod ve üçüncüsü Time Mod yani zaman bitmeden en az 3 basket atmamız gereken moddur. Oyun Fare Sol Tuşuna basılı tutarak oynanır. Basılı tutar, nişan alır ve bırakırız. Sol Üstte kaçıncı bölümde olduğumuzu ve zamanı yazar. Yine Sol Üstte kaç hakkımız kaldığı, kaç atış yaptığımız veya kaç basket kaçırdığımızı görebiliriz. Bölümü kazanırsak Next Level diyerek yeni bölüme geçebilir, kaybedersek Try Again diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 363 1 1

3D Fabrika Çalışanı

Contiune sonrada Play diyoruz. Sonra iki kere Continue diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak Aracı sürmek ve W,S ile makineyi kullanmak. Sağda ve Solda bulunan kamyonetlerden kutuları almalı ve okla gösterilen yere götürüp bırakmalıyız. Bir görevi bitirdiğimizde Continue deyip devam edebiliriz. Sağ Altta makinamızın seviyesinin ayarları görünür. Oyunu P ile duraklatabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 538 3 0

3D Basketball Atışı

Play Game diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Space'i kullanarak tüm topları basket atmak. Topu seçmek, zıplamak, atış yapmak için Space'e tıklamalıyız. Sol Üstte kalan süremizi görebiliriz. Sağ Üstte kaç top olduğunu ve kaçını basket attığımızı yani skorumuzu görebiliriz. Zaman yada bölüm bittiğinde Play Again diyerek oyunu tekrar başlatabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 323 2 0

3D Döner Masa

Play diyoruz ve oyun başlıyor. Amacımız Fare ile masayı hareket ettirerek Topu yeşil deliğe düşürmek. İstersek Yön Tuşları ile bakış açımızı değiştirebiliriz. Üstte Skorumuzu ve kaçıncı levelde olduğumuz yazar. Onun altında ise Alacağımız bonus puan yazar. Bonus puan bölüm bitene kadar sürekli olarak düşmektedir. Bu yüzden bölümü ne kadar hızlı bitirirsek o kadar çok puan kazanırız. Sağ Üstte 2 boyutlu haritada yerimizi ve yeşil deliği görebiliriz. Eğer yanlış deliğe düşersek Play Again ardından Play diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 462 1 0

3D Nişancı

Oyuna başlamadan önce oyunun zorluk seviyesini seçmeliyiz. Beginner-Acemi, Advanced-Orta, Expert-Uzman anlamına gelir. Zorluk seviyesini seçtikten sonra oyun başlıyor. Amacımız bütün hedefleri tam ortadan vurmak ve Sağ Üstteki süre dolana kadar en fazla skora ulaşmak. Hedefle otomatik olarak çıkar ve bize yaklaşır. Kaçırmadan vurmalıyız. Sağ Altta hedefi nerden vurduğumuzu görebiliriz. Sol Altta kalan mermilerimizi görebiliriz. Mermimiz bittiğinde Reloaded yazan yere tıklayarak mermi doldurabiliriz. Üstte skorumuz görünür. Space ile oyun duraklatılabilir. Oyun sona erdiğinde Puanımız çıkar ve Ok dedikten sonra Zorluk seviyesini seçerek tekrar oyuna başlayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 425 1 0

3D Yılan

Önce Sağ Alttaki sonra ortadaki Play'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşları ile yılanı kontrol ederek yönlendirmek ve bütün Elmaları toplamak. Elmaları topladıkça boyumuz büyür ve bir süre sonra Level atlayarak hızlnırız. Yılanı kontrol ederken çok dikkatli olmalıyız. Duvarlara yada kendi kendimize çarpmamalıyız. Eğer çarparsak Restart dedikten sonra Play diyerek tekrar oyuna başlayabiliriz. Sol Üstte kaç elma topladığımız, Sağ Üstte ise kaçıncı Seviyede olduğumuz yazar. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 534 2 0

3D Zorlu Bilardo

Start diyoruz. Gelen ekranda oyuna başlamadan önce sesi kapatmak istersek Sağ Alttaki Hareketli simgeye tıklayabiliriz. Yine oyuna girmeden önce alttaki Topu fare sol tuşu ile basılı tutup sağa sola kaydırıp oyunun görüntüsünü küçültüp büyütebiliriz. Oyunu başlatmak için ekstra bir şey yapmamıza gerek yok oyun otomatik başlamış bulunuyor zaten. Yapmamız gereken Fare ile Toplara nişan almak ve Fare Sol Tuşu ile vuruş yapmak. Altta soldan sağa sırayla Geçen Zaman, Kalan Top Sayısı, Kaç topu başarıyla attığımız, kaç kez beyaz topu yanlışlıkla deliğe düşürdüğümüz, puanımız yazar. İstersek puanın yanındaki tekrar başlatma simgesine tıklayarak oyunu tekrar başlatabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 365 1 0

3D Redkit Duello

Play diyoruz ve I, yazısının yanındaki kutuya ismimizi yazıp Sağ Alttaki ileri sembolüne tıklıyoruz. Tekrar aynı sembole tıklayıp oyuna başlıyoruz. Alttaki Go'ya tıkladıktan sonra kısa bir süre beklemeli ve Space ile ateş etmeliyiz. Ateş etme süremizi doğru ayarlamalıyız. Rakibimizin en ufak hareketini gördüğümüz anda ateş etmeli ve vurmalıyız. Eğer vurulursak yada yanlış zamanda ateş edersek Go Again diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 442 1 0

3D Wolverine Tokyo Yolu

Oyuna başlamadan önce istersek Sağ Üstteki Ses simgesine tıklayarak sesi kapatabiliriz. Bundan sonra Play diyoruz ve videoyu geçmek için alttaki Skip yazısına tıklıyoruz. Sonra tekrar Play diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız hiç bir yere çarpmadan ve karşımıza çıkan yaratıkları etkisiz hale getirerek gidebildiğimiz kadar yol gitmek. Üstte kaç metre gittiğimizi görebiliriz. X-Men'i yönlendirmek için Sağ-Sol Yön Tuşlarını, Zıplamak için Yukarı Yön Tuşunu, Kaymak için Aşşağı Yön Tuşunu ve karşımıza bir anda çıkan düşmanlarımızı yok etmek için Space'i kullanmalıyız. Bu arada yoldaki paraları toplamalıyız. Eğer bir yere çarpar ve bölümü kaybedersek Replay diyerek tekrar oynayabiliriz. Skorumuzu paylaşmak istersek Share'ye tıklamalıyız. Oyunu Sağ Üstteki Duraklatma işaretine tıklayarak durdurabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 484 2 1

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..