3D Mafyadan Kaçış | 3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Reklamlar
Yeni Üyelerimiz
Çok Puan Alan Üyeler
Üyelerden Son Yorumlar
3D Mafyadan Kaçış

3D Mafyadan Kaçış

Oynanma : 831
Açıklama :
SonsyGames -

Play dioruz ve oyunun yüklenmesiyle oyuna başlıyoruz. Amaıcımız bizi kovalayan mafyalardan en hızlı ve en hasarsız biçimde kaçmak. Arabamızı kullanmak için Yön Tuşlarını Fren yapmak için Space'i oyunu duraklatmak için P'yi oyundan çıkmak için Q'yü ve oyunu yeniden başlatmak için R'yi kullanabiliriz. Sol Üstte benzinimiz Sağ Üstte arabamızın ne kadar dayanabileceğini görebiliriz. Her çarpışta arabamız hasar alır ve gücü bittiğinde patlar. Yolda gördüğümüz bonus canları ve benzinleri toplayıp dayanma süremizi en fazlaya çıkarmalıyız. Oyun sona erdiğinde kazandığımız puanlara ait bir tablo çıkar önümüze. A'ya tıklayıp Play diyerek oyuna devam edebiliriz. İyi Oyunlar..

Have a Good Time..
Etiketler:

Benzer Oyunlar

3D Çılgın Korku

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 811 6 5

3D Araba Futbolu

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 747 5 2

3D Yersiz

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 628 0 0

3D Domuzcuk Yolu

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 742 2 5

3D Ateş 2

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 496 1 0

3D Ateş

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 500 1 0

3D Dünya

Oyuna başlamadan önce Sağ Üstteki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Sonra Start diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Oyundaki 3 Boyut özelliği Fare Sol Tuşu ile oyuna basılı tutarak döndürebilmektir. Yön Tuşlarıyla ilerlemeli ve gidemeyeceğimiz yere geldiğimizde Fare Sol Tuşu ile oyunu döndürmeliyiz. En sonunda Siyah-Beyaz kutuya gelip üstüne çıktığımızda bölüm biter ve Next Level diyerek Yeni Bölüme geçebiliriz. Bölümü ne kadar erken bitirirsek o kadar iyidir ve o kadar fazla skor kazanırız. Sağ Altta Skorumuzu ve Kalan Süremizi görebiliriz. Bölümü bitirmek için bölümde ayrılan Beyaz Yıldızları toplamalıyız. Sol Altta kaç yıldız olduğunu ve bizim kaçını topladığımız yazar. Yine Sol Altta kaç canımız kaldığınıda görebiliriz. Karşımıza çıkan yaratıkları öldürmek için üstlerine Zıplamalıyız. Oyunu P ile durdurabilir ve Continue diyerek devam edebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 538 1 0

3D House 2

Tanıtımların geçmesini bekliyoruz. Oyun başladıktan sonra yazıların üstüne bir kere tıklıyoruz ve alttaki Skip İntro'ya tıklıyoruz. Sonrasında Get İnside diyoruz. Kapıya gidiyoruz. İçeri girmek için kapının çeşitli yerlerine Fare Sol Tuşu ile tıklamalı ve tahtaları düşürmeliyiz. Sonra içeri giriyoruz ve macera başlıyor. Amacımız ölen bir kıza aslında neler olduğunu araştırmak. İçeride ilk bölümü geçmek için rastgele olarak Çerçeveye, Koltuktaki mektupa ve duvardaki düğmeye tıklamalıyız. Olaylar bu noktadan sonra gelişmeye başlıyor. Evde yaşayan hastalıklı ruhlar bir anda ortaya çıkıp kayboluyor. Bölüm ilerledikçe sırrı çözmeye dahada yaklaşıyoruz fakat aynı zamanda ruhlarada yaklaşıyoruz. Oyunun sonunda oyunun en korkunç bölümü geliyor. Dikkatli olmalıyız. İyi Eğlenceler..(+18)

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 435 1 0

3D Ruh Kız

Oyunun yüklenme barı beyaz ve arkaplanda beyaz olduğu için yüklenirken ne kadar ilerlediğini göremeyebiliriz. Bu yüzden beklemeliyiz.Oyun yüklendikten sonra bize doğru bir kız geliyor. KIzın gelmesini beklemeli ve geldikten sonra Wake Up'a tıklamalıyız. Oyun başlıyor. Yapmamız gereken Fare Sol Tuşu ile objelere ve yerlere tıklayarak parçaları bulmak ve bölümleri atlamak. Bu arada bir anda karşımıza çıkabilecek ruhların ve yaratıkların olduğunuda unutmamamız gerekir. Oyun Panoromik bir bakış açısı olanağı sunuyor bize. Etrafı iyice incelemeliyiz. İyi Oyunlar..(+18)

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 560 3 0

3D Bar Kavgası

Oyuna başlamadan önce Sesini kapatmak isterek Sol Alttaki Ses simgesine tıklayabiliriz. Bundan sonra Play diyoruz ve oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyun başlıyor. Yapmamız gereken Yön Tuşları ile adamımızı yönetmek ve Z,X,C Tuşları ile saldırmak. Space ile Sağ Alttaki Special dolduğunda Özel Vuruş yapabiliriz. Her dövdüğümüz rakip için puan kazanırız. Üsste bulunan süre bitmeden bütün rakiplerimizi dövebilirsek yeni bölüme geçebiliriz. Yeni Bölüme geçmek için Continue demeliyiz. Eğer bölümü kaybedersek Try Again diyerek yeniden oynayabiliriz. Bölüm bitişinde Skorumuz ve Süremiz yazar. Oyunu durdurmak için P tuşunu, bir cismi almak ve atmak için C tuşunu kullanabiliriz. Sağ Altta kalan enerjimiz Sol Altta Skorumuz yazar. Oyunda çıkan sağlık ve yıldız bonuslarını toplamalıyız. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 491 3 0

3D Kağıt Uçak

Oyuna başlamadan önce sesini kısmak istersek Option dedikten sonra Music ve Soundun yanındaki Siyah düğmeyi Fare Sol Tuşu ile tutup Sola çekebiliriz. Sonra Back diyoruz Play diyoruz Proceed diyoruz ve Üstten Just Keyboard'ı seçiyoruz. Sonra tekrar Proceed diyoruz ve Start'a tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşları, W,A,S,D,Q,E ve Enter ile uçağımızı yönlendirmek ve savaşmak. Yön Tuşları ile Uçağımızı Hızlandırıp yavaşlatmalı, yön değiştirtmeli ve W,A,S,D gibi tuşlarla tam yönetmeliyiz. Space ile ateş edebiliriz. Q ve E ile silah değiştirebilir Enter ile özel silahımızı kullanabiliriz. Karşımıza çıkan Kağıt Toplarını vurmalı patlatmalı ve puan kazanmalıyız. Eğer çarparsak puan kaybederiz. Puanlarımızla bölüm bittiğinde Özel Silah alabiliriz. Bölüm bittikten sonra Skor tabelası gelir. Proceed deyip geçiyoruz ve Market geliyor. Sol alttaki puanımızın yettiğince özel silah alabiliriz. Sonra tekrar Proceed ve Start deyip oyuna başlıyoruz. Esc ile oyunu duraklatabiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 423 1 0

3D Kişilik Testi

İleri diyerek oyuna başlarız. Yapmamız gereken soruları doğru okumak doğru anlamak ve yorumlamak. Okuduktan sonra bize doğru gelen şıkkı Fare Sol Tuşu ile işaretler ve ileriye tıklarız. Toplamda 10 soru bulunur. 10 Soru bittiğinde kişiliğimize ait Sonuçları elde edebiliriz. Sonuçlar ve yapılması gerekenler oyunun sonunda yer alır. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 373 2 2

3D Zombi Yolu

Continue diyoruz. Oyuna başlamadan önce istersek Sol Alttaki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kısabiliriz. Sonra Play Game diyoruz ve En soldaki kilitli olmayan arabayı seçiyoruz. Sonra Continue diyoruz ve yine kilitli olmayan 1. bölümü seçiyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız kaza yapmadan ve zombileri eze eze bitişe ulaşmak. Bölüm bittiğinde Money yazan yerde paramız artar. Bu para ile Arabamızın özelliklerini geliştirebiliriz. Max Speed-Toplam Ulaşabileceğimiz hız, Grip-Dayanıklılık, Turbo-Turbo ve Acceleration-Hızlanmadır. Bu işlemler bittikten sonra Continue diyoruz. Eğer 1. bölümü başarıyla bitirmişsek 2. bölüme geçebiliriz. Bitirememişsek tekrar 1. bölümü oynamalıyız. Sol Üstte Bölümü bitirmemiz gereken süreyi Sol Altta Hızımızı ve Turboyu görebiliriz. Arabamızı Yön Tuşları ile kontrol ederiz, X ile turbo kullanırızi P ile oyunu duraklatırız. Altta kırmızı çizgi bitirmemiz gereken yolu, beyaz noktada olduğumuz noktayı gösterir. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 479 1 0

3D Ben10 Savaşı

Oyun Yüklendikten sonra Sol Alttaki Continu'ye tıklıyoruz. Oyuna başlamadan önce oyunun sesini kısmak istersek Sağ Üstteki Ses simgelerine tıklayabiliriz. Oyuna başlamak için New Game ve Start diyoruz. Sağ-Sol Yön Tuşları ile Ben10'i yönetebilir, Space ile Ateş edebilir, S ile kutuları ve yukarıdan düşen eşyaları alabiliriz. Enter ile Özellik kullanabiliriz. Sol Üstte kazandığımız parayı ve Kaç Zombiyi etkisiz hale getirdiğimizi görebiliriz. Altta Soldan Sağa doğru mermimiz, canımız ve özelliğimizi görebiliriz. Canımız biterse veya bölümü kazanırsak Continue dedikten sonra Sol Üstteki Paramızın yettiği bir silahı satın alabiliriz. Sonra tekrar Continue ve Start diyerek oyuna devam edebiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 395 1 0

3D Restorant İşlet

Tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Enter Chef's Name yazan yerin altındaki kutucuğa Şefimizin ismini yazdıktan sonra üstte Female yani Bayan yada Male yani Erkek bir karakter seçiyoruz. Sonra Difficulty'nin altından zorluk seviyesini seçiyoruz. Very Easy çok kolay ve Normal seçeneklerinden birini işaretledikten sonra Ok'a tıklıyoruz. Oyuna başlamadan önce oyunun sesini kısmak istersek Options'a tıkladıktan sonra Music Volume ve Sound Volume'nin altındaki Sarı topları ilk seviyeye getirebiliriz. Sonrasında Main Menu ve Start'a tıklıyoruz. Gelen bölüm ekranındaki kutucuğa yine isim yazıp Okey ve Play'e basıyoruz. Sağ Alttaki Skip'e tıklayıp oyuna başlıyoruz. Amacımız müşterilerimizin istediği Yemekleri Yapmak ve siparişleri yetiştirmek. Üst taraftaki bar Open'dan Close'ye geçene kadar dükkanımız açık kalır. Sol Üstte müşteri memnuniyeti Sağ Üstte paramız ve hangi günde olduğumuz görünür. Malzememiz bittiği zaman Sağ Alttaki telefon ile sipariş verebiliriz. Oyunu duraklatmak için P tuşunu kullanabiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 390 1 0

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..