Hava Harbi | 3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Reklamlar
Yeni Üyelerimiz
Çok Puan Alan Üyeler
Üyelerden Son Yorumlar
Hava Harbi

Hava Harbi

Kategori : Genel Oyunlar
Oynanma : 894
Açıklama :
SonsyGames -

Oyun yüklendikten sonra başlamadan önce Müziği ayarlamak istiyorsak Fare Sol Tuşuna basılı tutarak Sağ Alttaki Music Volume barını kısıp açabiliriz. Sonra Play ardından Close diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Düşman uçaklarını Yeşil Çizgilerle belirtilmiş güvenli alanımıza sokmamak. Sol Alttaki 10 baca tükendiğinde veya 4 uçağımız düştüğünde yenilmiş oluruz. Düşman uçaklarını patlatmak için 4 uçağımızdan birine veya Shift'e basılı tutarak birden fazla uçağa Fare Sol Tuş ile tıklamak ve yine Fare Sol Tuşuna basılı tutarak onlara bir rota çizmek. 1,2,3,4 tuşlarına basarakta uçak seçebilir ve Fare Sol Tuşu ile Rota çizebiliriz. Rotamız Büyük Düşman Uçaklarını vurabilecek şekilde olmalıdır. Üstlerine yönlenmezsek eğer ateş edemeyiz ama zarar alırız. Sol tarafta 4 pilotumuzun Canı görünür. Bir uçak patladığında ve tekrar Bar dolduğunda uçağımız savaşa tekrar katılır. Yine Sol Altta kalan süre ve Düşürdüğümüz uçak sayısı görünür. Sağ Altta Zoom yani yakınlaştırma ile yakınlaşıp uzaklaşabilir veya FFWD ile oyunu hızlandırabiliriz. Space ile oyunu durdurup başlatabiliriz. Bunlar dışında E ile yakınlaşabilir Q ile uzaklaşabilir, W,A,S,D ile haritada gezebilir veya Yön Tuşları ile yönümüzü değiştirebiliriz. Uçaklarımızdan ayrıldığımızda tekrar dönmek için Yeşil uçak kanatlarına, Düşman uçaklarına gitmek için Kırmızı Uçak kanatlarına tıklayabiliriz. Eğer Game Over olursa Sağ Üstteki Conitnue'ye tıklayıp Play'e basarak oyuna yeniden başlayabiliriz. İyi Oyunlar..

Have a Good Time..
Etiketler:

Benzer Oyunlar

Flappy Bird

Space veya Fare Sol Tuşa tıklayarak Flappy Bird'ü kolonlar arasından geçirin. Flappy Bird uçmaya hazır bir kuş ve son zamanların patlayan oyunu flappy bird oyunu oynaması zevkli bir oyun. flappy bird oyna, flappy bird oyunu kuş uçurma oyunu olarak karşımızda.

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 990 9 1

İncredibox Beatbox

Oyun büyük bir alanda oynandığı için sağa doğru dışa taşım yaşanabilir.Oyun yüklendikten sonra alttaki Passer L'intro'ya tıklıyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız kendimize Beatbox'çular yaparak müzik yapmak ve eğlenmek. Bunun için Alttan şekillere Fare Sol tuşu ile basılı tutup adamlara sürüklemeliyiz. Bundan sonra sürüklediğimiz müzikleri beatboz olarak dinleyebileceğiz. Oyunda istersek Sağ Üsten Mode Automatique'ye tıklayarak otomatik beatboxçu oluşturabiliriz. Sol Üstteki tuşlarla oyunu durdurabilir veya kaydedebiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 3138 42 14

Muhabbet Kuşu Bakımı

Oyun yüklendikten sonra Continue diyoruz. Gelen ekranda oyuna başlamadan önce Müzik simgesine tıklayarak sesi kapatabiliriz. Sonra Play'e ardından Start'a tıklamalıyız. Sonra Click diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Fareyi ve Fare Sol Tuşunu kullanarak muhabbet kuşuna bakmak ve beslemek. Üstte bulunan barı yine üstte bulunan süre dolmadan doldurmalıyız. Sol Üstten oyunun sesini açıp kapatabiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 602 3 0

Hasat Traktörü

Oyun yüklendikten sonra Play'e basıyoruz ve giriş ekranına geliyoruz. Oyuna başlamadan önce istersek Sol Alttan Mute diyerek oyunun sesini kapatabiliriz. Sonra Play diyoruz tekrar ve ilk bölüm olan 0. bölüme tıklıyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız bölüm başladığında geri gidip kasayı almak ve Yön Tuşlarını kullanarak ilerleyerek eşyaları düşürmeden bitişe ulaşmak. Bitişe ulaştığımızda kapalı kapıyı açmak için Space'i kullanmalıyız. Ne kadar çok eşyayı bitişe taşıyabilirsek o kadar çok para kazanırız. Kazandığımız paralarla Oyun içinde Sol Üstte Garage diyip oklarla kasa seçtikten sonra paramız yetiyorsa Buy diyerek alabiliriz. Bölümü tekrar oynamak için Sol Üstteki Restart yazısına tıklayabiliriz. Üstte kaç eşyamı olduğu ve kaçını hala taşıdığımızı, Sağ Üstte geçen zamanımızı ve paramızı görebiliriz. Eğer arabamız patlarsa Retry diyerek tekrar oynayabiliriz. Dik yokuşları çıkarken Yukarı Yön Tuşu ve Sağ Yön Tuşuna basılı tutmalıyız. Bölüm bittiğinde Continue dedikten sonra Yeni bölümü seçerek yeni bölüme geçebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 554 5 1

Duvar Kır

Start'a sonrasında Go'ya basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare Sol Tuş'a tam zamanında basarak bütün duvarları kırmak ve oyunu başarıyla bitirmek. Oyun kısa olmasına karşın oldukça zor. Bir duvarı kırmak için Fare'ye sadece bir kere basın ve eğer ard arda basarsanız hiçbir duvarı kıramazsınız. Oyunda toplam 13 adet duvar var ve kırdığınız duvarlar sağ altta görünüyor. Duvara Çarptığınızda tekrar oynamak için Play Again'e basmanız yeterli. İyi Eğlenceler..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 3038 10 10

Sincapları Yoket

Oyuna başlamadan önce Sol Üstteki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Sonra Play Now diyoruz ve Sol Üstteki 1. bölümü seçiyoruz. 2 kez Play 2 kez Next ve tekrar Play diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız sincapları bitirmek. Bunun için Kirpimizi seçtikten sonra sapandaFare Sol Tuşu ile geriyoruz ve bırakıyoruz. Bıraktıktan sonra yine Fare Sol Tuşuna bir kere basarak paraşüt açıp Fare ile nişan alıyoruz. Sonra tekrar Fare Sol Tuşuna basıyoruz ve kirpimizi sincaplara doğru uçurup sincapları bitiriyoruz. Yön Tuşları ile ekranı gezebiliriz. Üstte Kaç Sincapı bitirdiğimiz, Kaç atış yaptığımız, skorumuz ve kalan zaman görünür. Bölüm içinde çıkan yıldızlarıda toplamak bize ekstra puan getirecektir. Bölümü başarıyla bitirirsek Next dedikten sonra yeni bölüm yaprağına tıklayarak yeni bölüme geçebiliriz. Bölümü tekrar oynamak için bölüm sonunda Retry demek veya bölüm içinde Sağ Üstteki Yenile simgesine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 373 1 0

Büyük Savaş

Sağ Alttaki Play Game'in dolmasını bekliyoruz. Dolduktan sonra tıklıyoruz. Enter War Zone diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Fare ile hareket etmek ve Fare Sol Tuşu ile Ateş ederek düşman gemilerini patlatmak. Gemileri patlattıkça skor ve bonus puanları kazanırız. Sol Üstte bonus gelmesi için dolan sarı gölümü ve yanında 3 tan bonus puanı bölümünü görürüz. Puan türleri renklenince A,S,D,F,Z,X,C,V,B tuşları ile ekstra özellikler alabiliriz. Oyuna 5 can ile başlarız. Sağ Üstte Life yazısının yanında kaç canımız kaldığını görebiliriz. Üstte skorumuzu görürüz. Yine Sol Üstte kaçıncı Levelde olduğumuz yazar. Level yükseldikçe oyun dahada zorlaşır. Sağ Üstteki Pause'a tıklayarak oyunu duraklatabiliriz. Eğer 5 canımız biter ve patlarsak İster gelen ekranda Enter Your Name yazan yere ismimizi yazar ve Submit Score diyerek kaydederiz, istersekte No Thanks dedikten sonra Continue ve Play Again diyerek oyuna tekrar başlayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 412 1 0

Masa Tenisi

En alttan oyunun zorluk derecesini seçiyoruz. Easy-Kolay, Medium-Orta, Hard-Zor oyun stilleridir. Seçimimizi yaptıktan sonra New diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız güzel bir oyun çıkarıp rakibimizi alt etmek. Raketi Fare ile kontrol ederiz ve topun geldiği noktaya götürerek topu karşılarız. Sol Üstte Skorlar yazar. Mavi skor biz kırmızı skor rakibimizdir. Top dışarı çıktığında Serve diyerek yeni atış yapmalıyız. 21'e ulaşan taraf oyunu kazanır. Tekrar oynamak için New, Menü'ye dönmek için İntroya tıklayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 467 1 0

Koloni Savaşları

Start Game diyoruz ve Sağ Alttaki Skip'e tıklıyoruz. Oyuna başlamadan önce dilersek yine Sağ Alttaki Ses simgesine tıklayarak sesi kapatabiliriz. Bundan sonra Oyna diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Bundan sonra yapmamız gereken Yeşil Karargahımıza tıklayıp karşıdaki Kırmızı karargaha tıklamalı ve adam göndermeliyiz. Sayı durumu bizim Karargahı ele geçirip geçiremiyeceğimizi belirler. Boşta olan karargahları ele geçirirsek Ctrl'ye basılı tutarak o karargahlardanda düşman hattına adam gönderebiliriz. Bölüm bittiğinde Sonraki diyerek yeni bölüme başlayabiliriz. Sol Üstte skorumuzu, Sol Altta tarafların karargah sayılarını görebiliriz. P ile oyunu duraklatabiliriz. Space ile karargahımızı seçmeyi bırakabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 358 1 0

Scooby Doo Yaratıklara Karşı

Play sonra Start diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Oyunun sesini kısmak için Sağ Alttaki Ses simgesine tıklayabiliriz. Amacımız üstte Monster yazısının yanında yazan toplam Monster bitene kadar can kaybetmeden ilerlemek. Sağ Üstte 3 canımızı görebiliriz. Monsterlardan biri bize çarptığı zaman bir hakkımızı kaybederiz. Gelen yaratıklara uygun olan iksirleri kullanmalı ve yaratıkları yok etmeliyiz. İksir kullanımı için 1,2,3,4,5 tuşlarını kullanabiliriz. Sol Altta malzememizin doluş sınırını görebiliriz. Sarı alan dolduğu zaman iksirimiz biter. Üstte skorumuzu görebiliriz. Bölümü kaybedersek Play Again sonra Play diyerek tekrar başlayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 368 2 0

Planör Savaşları

Oyuna başlamadan önce istersek Sağ Alt köşede Ses simgesine tıklayarak Sesi kapatabiliriz. Sonra 2 kere Play diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız patlamadan düşman uçaklarını patlatmak. Uçağımızı Fare ile Kontrol ederiz ve Fare Sol Tuşu ile ateş ederiz. Space ile bomba bırakıp P ile oyunu duraklatabiliriz. Ne kadar çok ateş edersek o kadar skorumuz düşer. Bu yüzden gereksiz ateş etmekten kaçınmalıyız. Sol Üstte kalan benzinimizi görebiliriz. Sağ Üstte skorumuz görünür. Üstte ne kadar yol kaldığını ve gittiğimizi görebiliriz. Eğer patlarsak Menü dedikten sonra Play diyerek oyuna tekrar başlayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 349 1 0

Skorlu Uzun Yol

Sağ Alttaki Play Game'in dolmasını bekliyoruz. Dolduktan sonra tıklıyoruz ve New Game diyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız Hiç Bir yere çarpmadan gidebildiğimiz kadar yol gitmek. Toplamda 10 kez kaza yaptığımızda oyun bitiyor ve Skorumuz çıkıyor. New Game diyerek yeniden oynayabiliriz. Üstte Skorumuz, Sağ Üstte kaza sayımız, Sağ Altta Hızımız görünür. Oyunu duraklatmak için Sol Üst köşedeki Duraklatma işaretine tıklayabiliriz.

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 546 2 0

Uzay Savaşları

Play Now sonrada Start diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız hiç patlamadan bölüm sonuna ulaşmak ve bu arada düşmanlarımızı patlatarak yüksek skorlara ulaşmak. Fare ile Mekiğimizi yönlendirir ve Fare Sol Tuşu ile ateş ederiz. Sağ Alttaki Blasterimiz dolduğunda özel füzyon atışımızı kullanabiliriz. Eğer ara ara atışımızı kesersek Özel Füzyonumuz dolar. Oyunda gelen bonusları toplamalıyız. Böylelikle daha güçlü bir mekiğe sahip olacağız. Sol Üstte Skorumuzu, Üstte gittiğimiz yolu, Sağ Üstte kalan hakkımızı, Sol Altta Kalkanımızın gücünü ve Sağ Altta Özel Füzyon Gücümüzü görebiliriz. Patladığımızda yada bölümü bitirdiğimizde Continue diyerek devam edebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 356 1 0

İronman

Oyuna başlamadan önce Sağ Alttaki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Bundan sonra 2 kere Play'e basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız düşmanlarımızı yoketmek. Bunun için Yön Tuşları ile İron Man'i yönetebilir, Space ile ateş edebilir, armed yazısının yanındaki 3 hakkımız bitene kadar Z ile füzeler atabilir ve Linibeam gücümüz dolduktan sonra X ile Füzyon atabiliriz. Havadayken çıkan extra özellikleri toplamalıyız. Sol Üstte canımızı ve kalkanımızı, Üstte kaç ölme hakkımız kaldığı ve Linebeam gücümüzü, Sağ Üstte ise skorumuzu görebiliriz. Oyundan çıkmak istersek yine Sağ Üstteki Çarpı işaretine tıkladıktan sonra Yes diyebiliriz. Oyunu kaybedersek Play Again diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 551 1 0

Fener-Galata Derbisi

Oyna diyoruz ve gelen ekranda takımımızı seçiyoruz. Oyun başlıyor. Oyunda Yön Tuşları ile oyuncularımızı kontrol edebilir, X ile pas atabilir C ile şut çekebiliriz. Gol attıktan sonra yavaş çekim tekrarı geçmek için X'e basmalıyız. Sağ Üstte kaçıncı yarıda olduğumuz ve Zamanı görebiliriz. Sağ Altta durumun kaç kaç olduğuna bakabiliriz. İlk Yarı bittiğinde önümüze ayrıntılı bir tablo çıkar. Devam etmek için Devam'a tıklamalıyız. Gol attığımızda artı puan yediğimizde eksi puan kazanırız. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 366 1 0

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..