3D Beceri Oyunları | 3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar

3D Beceri Oyunları

                

3D Gökyüzü Kralı

Oyunda link engellemesi olduğu için tam ekran oynanmalıdır.Oyun yüklendikten sonra Continue ardından Play Game'e tıklıyoruz. Oyuna başlamadan önce gelen Menü'nün Sağ Üst köşesindeki Ses işaretine tıklayarak oyunun sesini kısabiliriz. Sonra Play diyoruz ve uçağımızı seçiyoruz, Continue'ya tıklıyoruz ve Sol Üst köşedeki 1. Bölümü seçerek Oyuna giriş yapıyoruz. Start'a tıklayarak veya Z'ye basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız havadaki halkaların içinden hiç kaçırmadan geçmek ve bölümü en hızlı sürede tamamlamak. Uçağı kontrol etmek için Yön Tuşlarını hızlandırmak için ise Z'yi kullanabiliriz. Üstte Altın, Gümüş, Bronz Madalya almak için bölümü bitirmemiz gereken süreyi yazıyor. Eğer o sürelerden birinden daha az sürede bitirirsek madalya kazanırız. Sol Altta Puanımız ve yine üstte geçen süre yazar. Bölümü tekrar Oynamak için R'ye basabiliriz. Eğer kaza yaparsak tekrar oynamak için Retry, Menü'ye dönmek için Menü dememiz yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 607 3 0

3D Uzaylı Baskını

Play'e basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Fare ile nişan almak ve Fare Sol Tuşu ile çiftliğe gelen Ufolara ateş etmek. Aynı zamanda Çiftliğimizde olan ineklerden kaybetmememiz lazım. Eğer bütün inekleri Ufolar çekerse bölümü kaybederiz. Bunların yanı sıra Ufolar yere bomba bırakıyorlar. Eğer bu bombalar patlar ve bizde yakınında olursak Sağ Üstte gösterilen canlarımızdan birini kaybederiz. Hepsi bittiğinde yine bölümü kaybetmiş oluruz. Bombalara daha Ufodan yeni çıktığı anda ateş ederek patlatmak Ufonun canını fazlasıyla götürür. Yukarı Yön Tuşuna basarak zıpladıktan sonra Sağ-Sol Yön Tuşları ile hareket edebiliriz. Sol üstte kaçıncı seviyede olduğumuz ve hemen üstte Puaımız yazar. Eğer bölümü kaybedersek Tekrar Play'e basarak oyuna devam edebiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 582 0 0

3D Kurbağa Vurma

2 kere Play'e bastıktan sonra oyun açılıyor. Amacımız Fare ile nişan almak ve Uçan Kurbağa Uçaklarını Fare Sol Tuşuna basarak vurmak. Bize en yakın uçan kurbağaları vurduğumuzda en az puanı alırız, en uzaklarda ise en çok puanı kazanırız. Sol Üst Köşede Score yani puanımızı Sol Alt köşede ise kalan süremizi gösterir ve ilk başta bize verilen süre 60 saniyedir. Süre bittiğinde ne kadar çok puanımız varsa bize gösterir. Oyunu tekrar oynamak için Süre bittikten sonra ortada çıkan Play'e tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 423 1 0

3D Salyangoz Yolu

Öncelikle oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Yüklendikten sonra Play'e basıyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Sonra tekrar Play'e basıp Sol Üstteki 1. bölüme tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yoldaki engelleri Doğru yerlere Fare Sol Tuşu ile tıklayarak kaldırmak ve Salyangozumuzu Exit> Yazan boruya ulaştırmak. Bölüm bittiğinde Next Level diyerek yeni bölüme geçebiliriz. Eğer salyangoz ölürse Try Again diyerek bölüme yeniden başlayabiliriz. Salyangozu hızlandırmak için Sol Üstteki x2 'ye tıklayabiliriz. Tekrar yavaşlamak için x1'e tıklamamız yeterli. Bölümü tekrar oynamak için Sağ Alttaki Restart'a tıklamamız yeterli olacaktır. Oyunun Müziğini kapatmak için Sağ Alttaki Nota'ya tıklayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 2853 22 3

3D Topları Birleştir

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyun başlıyor. Yapmamız Gereken Fare ile Nişan almak ve yine Fare Sol Tuşu ile Atış yapmak. Amacımız Aynı Renkte topları birleştirmek ve yok etmek. En az 3 tane Aynı Renkte Top yan yana, üst üste veya çapraz şekilde birleştiğinde yok olur. Atacağımız Topun hemen Sağında sıradaki Top'un hangi renkte olacağı göstrilir. Üstteki Toplar bizim Top'umuza ulaştığı anda oyun biter ve Kaybederiz. Yeniden Oynamak için Sağ Alttaki Restart'a tıklamamız yeterli. Sol Altta puanımız yazar. Oyunun Sesini kısmak için yine Sağ Alttaki Ses işaretine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 1847 2 0

3D Yılan Tron

Start'a basıyoruz ve Bilgisayara karşı oynamak için 1 Player, 2 Kişilik oynamak için 2 Players'ı seçiyoruz. Sonra Space'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız rakibimizin yollarını kapatarak bir yere çarpmasını sağlamak. Bu sırada kendimiz asla hiçbir yere çarpmamalıyız. Biz yada rakibimiz bir yere çarptığında karşısındaki 1 puan kazanır. 3 puana ulaşan bölümü kazanır. Birisinin çarpması halinde tekrar devam etmek için Space'e basmalıyız. Bunlar dışında oyunda 3 turbo hakkımız var. 1. Oyuncu Enter'a, 2. Oyuncu ise Tab'a basarak bu haklarını kullanabilirler ve hızlanabilirler. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 1003 4 2

3D Meyveleri Koru

Oyun yüklendikten sonra Start'a basıyoruz ve Tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyun Menü'sü açıldığında Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken bize verilen Nesneleri Doğru yerlere Fare Sol Tuşu ile bırakmak ve Meyveler'i Kötü Buluttan korumak. Elimizdeki bütün Nesneler bittiğinde Bulut geliyor ve Siyah Metalleri bırakıyor. Eğer bu Metallerden bir tanesi Meyvelere değerse Meyve kurur ve bölümü yeniden oynamak zorunda kalırız. Bu yüzden dikkatli olmalıyız. Bulut gittikten sonra Bölümü kazanırız. Sol altta Skorumuzm yaza ve git gide azalır bu yüzden bölümü en hızlı biçimde bitirmeliyiz. Altta kaçıncı bölümde olduğumuz yazar. Oyunun sesini kısmak için Sol Alttaki Ses işaretlerine tıklamamız yeterli. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 1001 15 3

3D Gökyüzünü Dolaş

Start Game'e tıklıyoruz ve 1. Bölümü seçerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak Düşmeden Exit'e ulaşmak. Bunu yaparken eğer Düşersek Sağ Üstteki Restart'a tıklayıp Ok dememiz lazım. Exit'e ulaştığımızda Next Level diyerek Yeni Bölüme geçebiliriz. Oyunun Sesini Kısmak istersek Sol Alttaki Ses işaretine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 885 6 1

3D Saklanan Kral

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Play'e basıyoruz ve 1. Bölümü seçerek oyuna giriyoruz. Ekrana bir kere tıklayarak Başlıyoruz. Yapmamız gereken Ok Atma Makinemize Fare Sol Tuşu ile Basılı tutarak Krala Doğru çevirmek ve Nişan Aldıktan sonra tuşu bırakmak. Üstte 2 çeşit Ok vardır. İstediğimizi seçebiliriz. Kral öldükten sonra bölüm biter ve Next Level diyerek Yeni Bölüme geçebiliriz. İlerleyen bölümlerde Yeşille gösterilen ve Ally adı verilen Kralları vurmamalıyız yoksa bölümü yeniden oynamak zorunda kalırız. Üstte Bölümümüz ve Skorumuz görünür. Sağ Üstteki 2 çizgi Oyundan Çıkma, Yuvarlak Bölümü Yeniden Oynama, Diğer Ses İşaretleride Sesi Kapatıp-Açma'dır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 1118 7 3

3D Kızgın Prizmalar

Play'e basıyoruz ve reklamın geçmesini bekliyoruz. Sonra Tekrar Play'e tıklayarak 1. bölümü seçip oyuna başlıyoruz. İlk bölüm alıştırma bölümü ve yapmamız gereken İşaretlenmiş Noktalara sıra ile Topu ve Küpü Fare Sol Tuşuyla tıklayarak bırakmak. Bölüm bittikten sonra Play Next diyerek Yeni Bölüme geçebiliriz. Bölümler ilerledikçe zorlaşıyor ve Çeşitli Taktikler uygulamak zorundayız. Örneğin 2. Bölümde ilk olarak Kırmızı Topu Sağdaki Üste doğru bakan okun üstüne bırakmalıyız. Sonrada Mavi Topu Mavi Balonun yanına bırakmalıyız. Sol Altta kaçıncı bölümde olduğumu, Onun üstünde Kaç Balondan Kaçını aldığımız yazar. Oyunun sesinin kısmak için Soldaki Ses işaretine tıklamamız yeterli. Bölümü yeniden oynamak için ise Restart'a tıklamalıyız. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 994 7 0

3D Platform Topu

Ortadaki Play'e sonrada Sol Üst Köşedeki Play'e basıyoruz ve yine Sol Üstteki 1. Bölümü seçiyoruz. Amacımız Kırmızı Topu Yön Tuşlarıyla Platformlardan düşmeden Kırmızı Bayrağa ulaştırmak. Küçük Kırmızı Bayraklar kayıt noktalarıdır. Onlara değdiğimizde patlasak bile oradan başlarız. Patlamamıza sebep olan sadece Düşmek değil, Dikenlere Değmekte bizi Patlatır. Bu yüzden oyunda Engellere dikkat etmeliyiz. Oyunu P ile duraklatabilir, R ile bölümü yeniden oynayabilir, Esc'ye basarakta çıkabiliriz. Oyunun Sesini kısmak içinde Sol Üstteki Ses işaretine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 650 2 1

3D Çizgi Toplar

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Sonra Play diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Fare ile Nişan Almak ve Fare Sol Tuşu ile atış yaparak Çizgi Balonları Patlatmak. Bütün Balonlar patladıktan sonra önümüze gelen Menü'de Next Level'e tıklayarak Yeni Bölüm'e geçebiliriz. Bölümün durumuna göre Balonları Patlatmak için bazen zincirleri kırmamız gerekebilir. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 593 5 1

3D Çılgın Golf

Oyun yüklendikten sonra Sağ Alttaki Skip'e sonrada Play Game'e tıklıyoruz. Kolay oynamak için Soldaki Normal'e Zor oynamak için Sağdaki Hard'a tıklıyoruz. Sol Üstteki 1. Bölümü seçiyoruz ve Oyun Başlıyor. Ortadaki yazıyı kapatmak için Yazının Sağ Üst Köşesindeki Çarpıya tıklıyoruz. Eğer Normal'i seçtiysek Yapmamız gereken Fare'yi ekranda istediğimiz yere götürmek ve Fare Sol Tuşu'na basmak. Böylelikle Şut çekebilir ve Bardakları kırabiliriz. Zaten Oyundaki Amcımızda bu. Kırabildiğimiz bardağı kırmak, Kıramadığımız Bardağın içine Top Sokmak. Bölümü Bitirdiğimizde Next Level diyerek Yeni Bölüm'e geçebiliriz. Sol Üstte Level yani Bölüm'ü, Üstte Score yani Skor'umuzu, Balls Used ise Kullandığımız Atış Sayısı'nı gösterir. Sağ Alttaki Menü'ye basarak Menü'ye dönebiliriz. Reset'e basarak Bölümü Tekrar Oynayabiliriz. M ile Müziği Kısar, Top'a basarakta Top'u değiştirebiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 478 2 0

3D Boşluk Tetris

Ortadaki Start'a basarak oyuna Başlıyoruz. Amacımız gelen Blokları düzgün bir şekilde yerleştirmek. Bunun için Sağ-Sol-Alt Yön Tuşları'nı ve Space'i kullanabiliriz. Sağ-Sol Yön Tuşları Bloğu Sağa-Sola çekmemizi sağlar, Aşşağı Yön Tuşu Bloğu hızlı bir şekilde indirir, Space ise Bloğu çevirir. Sağ tarafta Level Bölümümüzü, Score Skorumuzu, High Score En fazla yaptığımız Skoru ve Next sıradaki Bloğu gösterir. Bölüm bittiğinde Sayfayı Yenileyerek oyunu Yeniden Oynayabilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 482 1 0

3D Kertenkele Yürüyüşü

Click Here to Play'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Yön Tuşları ile bütün nesneleri toplamak ve Sonunda açılan kapıya girmek. Yeni bölüme geçiş için Ekrana Fare Sol Tuş ile tıklamalıyız. Her bölümde Farklı Bir Nesne yada Farklı Bir Canlı oluyoruz. 3 kere ölme hakkımız var bu 3 hakkımızı kullanınca Ekranda Herhangi Bir yere tıklamalı ve yeniden başlamalıyız. Sol Üst Köşede hangi bölümde olduğumuz Sağ Üstte ise Skor'umuz yazıyor. Platformdan Platforma geçmek için Space'i kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 5637 58 9

3D Şehirdeki Pilot

Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Yön Tuşları'nı kullanarak Hiç Bir yere çarpmadan en kısa sürede Çemberlerin içinden geçmek. Kaç hakkımız olduğu Sol Üstte, Kaçıncıı bölümde olduğumuz ve Süre orta üstte gösterilir. Bölüm bittiğinde otomatik olarak yeni bölüme Geçer. Space'e basarak Ekstra hız yapabiliriz. Eğer bütün haklarımız biterse Menü'ye ve Yine Play'e tıklayarak yeniden oynayabiliriz. Oyunun sesini kısmak için Sağ Alttaki Ses işaretine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 556 1 1

3D İnşaat Tetris

Üstteki Play'e basarak Oyuna Giriş yapıyoruz. Yapmamız gereken inen Blokları Yön Tuşları ile Yönlendirmek ve yerleştirmek. Eğer istersek Space'e basılı tutarak Bloğun hızlı inmesini sağlayabiliriz. Sağ Üst Köşede sıradaki Bloğun ne olduğunu gösterir. Sol üstteki Skor bizim Kaç puan yaptığımızın puanı. Eğer Oyun biterse Yeniden oynamak için Enter Your Name yazan yere ismimizi yazarak Play Again demeliyiz ve Tekrar Play'e tıklamalıyız. Oyunun sesini Kapatıp-Açmak için sağ alttaki Ses işaretine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 711 3 0

3D Notaların Gücü

Sağ alttaki Skip İntro diyerek tanıtımı geçiyoruz. Sonra Play'e tıklayıp Space'e basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak Bölümdeki bütün Yeşil Balondaki Notaları toplamalıyız. Diğer bölüme Başlamak için Space'e tıklamalıyız. Bölüm içindeki hereket eden herşeye çok dikkat etmeliyiz. Değersek bir canımızı kaybederiz ve 3 canımızıda kaybettiğimizde oyun biter. Sağ Altta puanımız görünür. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 498 0 0

3D Zebra Safarisi

Start Game sonrada New Game diyoruz ve oyunda herhangi bir yere bir kere tıklayarak oyuna giriş yapıyoruz. İlk bölüm alıştırma bölümü ve ne yapmamız gerektiğini bize gösteriyor. ilk olarak üstteki kasaya Fare Sol Tuşu ile tıklıyoruz ve Odun'u düşürüyoruz. Sonra arabanın önündeki kütüğe tıklayarak düşürüyoruz ve zebranın yoluna devam etmesini sağlıyoruz. Bölüm bitince Next ile yeni bölüme geçebilir yada Restart diyerek o bölümü tekrar oynayabiliriz. Bütün bölümlerde amacımız tıklanacak nesneleri keşfetmek, önceliklerini sıralamak ve Fare Sol Tuşu ile tıklayarak Zebra'nın geçişini sağlamak. Üstte Score yazan yerde Skorumuz yazıyor ve Skor sürekli düşüyor. Yani Bölümü ne kadar geç bitirirsek o kadar az skor alırız. Bu yüzden hızlı düşünmeliyiz. Bölümü yeniden oynamak istersek R'ye yada sağ üstteki Restart'a, Oyunu durdurmak istersek Üstteki Pause'ye, Menü'yü açmak için alttaki Menü'ye ve Sesi kısmak için Sol Alttaki Ses işaretlerine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 932 6 0

3D Kumda Misket

Your Nickname'nin altındaki kutuya ismimizi yazıp Play'e basıyoruz ve oyun başlıyor. Yapmamız gereken Misketi yuvarlayarak yıldızları toplamak. Bunu yapmak içinde Fare Sağ Tuşa basılı tutarak Sağda çıkan hız Barına bakmak ve Bölüme göre uygun zaman gelince bırakmalıyız. Eli çevirerek nişan almak için Fare Sol Tuşuna basılı tutarak eli oynatmalıyız. Misketin durduğu yerden atışlar devam eder. Eğer misket parkurdan çıkarsa atış tekrarlanır ve puanımız düşer. Üstte Lap yazan yerde Bölüm, Score yazan yerde Skorumuz yazar. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 984 4 3

3D Topları Fırlat

Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız fare ile nişan alarak fare sol tuşu ile ateş etmek ve yıldızlarla birlikte topu silindir kutuya sokmak. Bölümlerde duruma göre çeşitli Stratejiler uygulamak lazım. Mesela 3. Bölümde yıldızları topladıktan sonra 40 kilonun bağlı olduğu Paketin içini toplarla doldurmalı ve topu yukarı çekerek silindir kutunun içine topu sokmalıyız. Altta Shot Yazan yerde kaç atış yaptığımız Score yazan yerde Skorumuz görünüyor. Her atışımızda skorumuz 1 eksiliyor. Oyunu sesini kısmak istersek alttaki Ses işaretine tıklamamız yeterli. R ile bölümü yeniden oynayabiliriz. Sağ alttaki Level'e basarak geçtiğimiz bölümleri, Menu'ye basarak ilk Menu'ye dönebiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 492 2 0

3D Çatılarda Macera

Play'e basıyoruz ve erkek veya kız karakterden birini seçiyoruz. Yapmamız gereken Space'e basılı tutarak Yön Tuşları ile ilerlemek ve X ile zıplamak. Önümüze çıkan nesneleri mutlaka toplamalıyız ve asla düşmemeliyiz. Düştüğümüzde otomatik olarak baştan başlar ve 5 canımız var. Sağ alttaki süreye dikkat etmeliyiz o süre bitmeden oyunu bitirmeliyiz. 5 Canımızda bittiğinde Try Again diyerek tekrar oynayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 1584 13 5

3D Köpeği Zıplat

Sağ alttaki Click to Play'e basıyoruz. Sonra oyunda herhangi bir yere tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare ile alttaki Trambolini kontrol etmek ve köpeği düşürmeden bütün kemikleri almasını sağlamak. 3 hakkımız var ve bunları dikkatli kullanmalıyız. Bölümü geçtiğimizde Click to Play'e basarak devam edebiliriz. Köpeği düşürerek bir hakkımızı kaybettiğimizde ise tekrar oynama için Click to Play Again'e basmalıyız. Bölümler ilerledikçe önümüze kırmızı-beyaz balonlar gibi engeller çıkıyor bunlara dikkat etmeliyiz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 643 7 0

3D Top Oyunu

Play ile oyuna girin oyunun amacı tüm mavi topları toplamak zaman bitmeden bitişe varmaktır.Oyunda topa klavye yön tuşları ile sahip olabilirsiniz space tuşu ile oyunu durdurabilirsiniz.İyi Eğlenceler
Kategori : 3D Beceri Oyunları
Oyna Oynanma : 479 1 0

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..