3D Karışık Oyunlar | 3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar

3D Karışık Oyunlar

                

3D Topları Vur

Start'a ve Play'e tıklayarak 1. Bölümü seçiyoruz Next sonrada Play diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Beyaz Topların hepsini Patlatmak. Bunun içinde Fare ile Nişan Almalı ve Fare Sol Tuşu ile Ateş Etmeliyiz. Bölüm bittikten Sonra Next Level diyerek Yeni Bölüme geçebiliriz. Üstte Bölümümüz Sol Üsttede zaman geçtikçe azalan Skorumuz görünür. Bu yüzden bölümleri ne kadar hızlı bitirirsek o kadar iyidir. Sağ Üstten oyunun Sesini Kapatıp-Açabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 513 1 0

3D Parayı Koru

2 kere Play'e tıklıyoruz ve Sol Üstteki Sarı Noktaya tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Sezar Armalı Parayı korumak. Bunun için bölümde bize nesneler veriyor. Bu nesneleri Gerekli yerlere götürüp Fare Sol Tuşu ile tıklamalıyız. Kullanacağımız Nesneler bittikten sonra El Taş saçmaya başlıyor. Ve bu taşların hiç biri Sezar'a değmemeli. Sağ Altta Skorumuz ve Bölümümüz yazar. Ne Kadar kısa sürede Bölümü bitirirsek O Kadar Çok Puan alırız. Bölüm bittiğinde Next diyerek Yeni Bölüme geçebiliriz. Bölümü yeniden Oynamak için Restart'a yada R'ye, Oyunun Sesini kısmak içinde Sağ Üstteki Ses işaretine basmamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 531 1 0

3D Bomba Bilardo

Play Now'a basarak oyuna başlarız. Amacımız Topların üstündeki süre bitmeden Topları deliğe sokmak. Fare Sol Tuşuna basılı tutarak Nişan alıyoruz ve Atış yapmak için Fare Sol Tuşuna 1 kere basıyoruz. Ardından çok seri bir şekilde 2. kez basarak ve Tuşu bırakmayarak hızı ayarlıyoruz ve Hız istediğimiz gibiyken Fare Sol Tuşu bırakıyoruz. Sağ Üst Köşede Skorumuz görünür. Sol Üsttede Zaman ve Bölümümüz görünür. Eğer bölümü kaybedersek baştan başlamak zorunda kalıyoruz. Oyunun Sesini kısman için Üstteki Ses tuşlarına tıklamamız Yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 631 1 0

3D Blokları Yok Et

Play'e basıyoruz ve Start'a tıklayıp 1. bölüğü seçerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Alttaki Click yazan yerde gösterilen sayı kadar tıklamada Bütün Blokları yok etmek. Aynı Renkte bloklar birbirine temas halindeyken bir tıklamada Bütün Aynı renk Blok'lar yok olur ve oyunun espiriside budur. Aynı Renkte Blokları Birleştirip Yok Etmek. Eğer kaybedersek Otomatik olarak bölüm yeniden başlar. Bölümü bitirdiğimizde Next'e tıklayarak yeni bölüme geçebiliriz. Bazı Blokların üstünde Ok'lar var. Ok'lar o Bloğun önünü açtığımızda gideceği tarafı gösterir. Sağ Altta Skorumuz yazar ve her geçen saniye azalır. Bu yüzden Oyunu Hızlı bir Şekilde bitirmeliyiz. R ile bölümü Yeniden Oynayabiliriz. M ile sesi kapatıp açabiliriz. Sol Alttaki Select Level ile Bölüm seçebiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 631 2 0

3D Alışveriş Sepeti

Oyun Yüklendikten sonra New Game'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşları ile Alışveriş sepetini hareket ettirmek, binmek ve Güzel Bir Şekilde Yere iniş yapmak. Bunun için önce Sağ Yön Tuşuna basılı tutarak hızlanmak ve İlk Tabelanın Yanından geçerken Yine Sağ Yön Tuşuna basmalıyız. Sonra Rampa'ya geldiğimizde Üst Yön Tuşuna basılı tutarak Yükselmeliyiz. Havada eğer yeterli yüksekliğe sahipsek Sağ-Sol Yön Tuşları ile dönerek ve güzel bir iniş yaparak ekstra Para kazanabiliriz. İnişten sonra Ok'a tıklayarak devam edebiliriz. Gelen Menü'de Alttaki paramız yeterse istediğimiz eşyayı Üstüne Tıklayarak satın alabiliriz. Sonra yine Ok'a tıklayarak oyuna başlarız. Ne kadar güzel Uçuşlar yapabilirsek o kadar güzel Malzemeler alırız. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 1423 10 1

3D Caddedeki Yaratıklar

Sağ Alttaki Play Game'e tıklıyoruz ve oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyun yüklenikten sonra kendimizi bir sokakta yürürken buluyoruz. Yapmamız gereken bir anda önümüzde beliren canavarları bize Değemeden Fare ile nişan alıp Fare Sol Tuş ile Ateş ederek öldürmek. Fare Sol Tuşa basılı tutarsak daha yavaş fakat daha etkili Atışlar yapabiliriz. A ile oyun içi bütün sesleri, M ile Müziği kapatabiliriz. Space ile ise Ördek getirebiliriz. Sağ Altta kalan Kalp yani Canımız, Sağ Üstte ise Skorumuz yazar. Eğer oyun biterse Contiune Game diyerek yeniden oynayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 552 2 0

3D Kuzey Güney Giydir

Oyna'ya basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Sağdaki Gardorap'tan istediğimiz kıyafete Fare Sol Tuşu ile basılı Tutarak Kuzey'in üstüne bırakmak. Kıyafeti çıkarmak istersek Kıyafet'e basılı tutarak çekip gardoraba bırakmamız yeterli. Kuzey'i istediğimiz gibi giydirdikten sonra Göster'e tıklayarak görebiliriz. Yeniden oynamak için Tekrar'a basıp Oyna dememiz yeterli olacaktır. Kuzey'i giydirdikten sonra Sıfırla diyerek yeniden giydirebiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 835 6 1

3D Maymunlu Golf

Kahverengi veya Mor maymundan birine Tıklayıp, Sonrada Play'e tıklayıp oyuna giriyoruz. Küçük tanıtımı geçmek için Ekrana tıklayabiliriz. Son olarak Click Here to Aim'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare ile nişan almak ve Fare Sol tuşuna basarak topun hızını ayarlamak ve tekrar Fare Sol Tuşu'na basmak. Amacımız ise Yıldızları toplaya toplaya ve Başka nesnelere çarpmadan Topu Deliğe kadar götürmek ve sokmak. Üstteki Stroke atış sayımızı Score ise Puanımızı gösterir. Oyunun sesini kısmak için Sağ Alttaki Ses resmine tıklamamız yeterli. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 522 3 0

3D Tavuk Nişancı

Sağdaki New Game'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken gelen uzay mekiklerine İneklerimizi kaçırmadan Fare ile nişan alarak Fare Sol Tuşu ile Ateş etmek yok etmek. Fakat üstlerinde bulunan canları 2-3 atışta anca bitiyor. Mekiklerin Sağ veya Sol kanadına güzel bir atış yapabilirseniz mekikler ters döner ve zaman kazanırız. Bölüm bittikten sonra Sağdaki Kırmızı Ok'a tıklayarak yeni bölüme geçebiliriz. Bölümlerde kazandığımız parayla Bölüm Bitiminde Yeşil Torba'ya tıklayarak yeni Eşyalar, Ateş vs. alabiliriz. Kolay Atış yapabilmemiz için Fare Sol Tuşuna basılı tutmamız gerekli. Paramız Sol Altta, Kaç İneğimiz olduğu ve Kaç Mekik daha yok etmemiz gerektiği Altta yazar. Oyunun Sesini kısmak için Sağ Alttaki Ses işaretine tıklamamız yeterlidir. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 626 6 2

3D Labirent

Sağ Taraftaki Yön Tuşları resmine Tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız 15 Mavi Nesne toplamak ve bölümü bitirmek. Sağ Altta Oyun içi göstergeler bulunur. M ile Haritayı açabilirsiniz. P ile oyunu durdurabilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 598 1 0

3D Sonic Macera

Start sonra Start Game sonrada Main Game'e tıklıyoruz ve gelen Menü'de 4 karakterden birini seçiyoruz. Her karakterin kendine göre özellikleri vardır. Sonic'i oynamak için Sonic'e tıklayarak Start Game deyin. Oyun başlıyor. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak ilerlemek ve Düşmanlarımızı yok etmek. Bunun için Sağ-Sol Yön tuşlarına basılı tutarak ilerlerken Aşşağı Yön Tuşu'na basılı tutarak dönerek gidebiliriz. Buda önümüze çıkan düşmanlardan etkilenmememizi sağlar. Fakat Çivilere ve düşmanlarımızın attığı Bomba tarzı nesnelere dikkat etmeliyiz çünkü eğer onlara çarparsak dönsekte bir işe yaramaz ve altın kaybederiz. Eğer altınımız yoksa 1 canımızı kaybederiz. Sol üstte Altınımız ve Skorumuz, Orta Üstte geçen zaman ve Sol Alttada Canımız yazar. Aşşağı yön tuşuna basılı tutup Space'e bir kere basıp Aşşağı yön tuşunu bırakırsak Özel Hız Kazanırız. Tabelaya gelip çevirdiğimizde ve bizim resmimiz çıktığında bölüm biter. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 1395 4 2

3D Su Aygıyı Besle

Oyun yüklendikten sonra Play'e basarak Sol Üstteki 1. bölümü seçeceğiz ve Space'e basarak oyuna başlayacağız. Amacımız Karpuzları alarak Su Aygırılara yedirmek. Bunun içinde kullanmamız gereken Tuşlar W, A, S, D ve Fare Sol Tuşu. Yapmamız gereken ise W,A,D tuşları ile hareket ederek karpuzun üstüne gelmek. Sonrasında S'ye basarak karpuzu almak ve yine hareket ederek Su Aygırıya yaklaşmak. Son olarak Fare İle nişan alıp Fare Sol Tuşu ile karpuzu Su Aygırın ağzına atmak. Bölümdeki büyün Su Aygırıları karpuzunu yiyince bölüm bitiyor ve Space ile yeni bölüme geçiyoruz. Aygırlara dikkat etmeliyiz çünkü çok yaklaşınca bizi yiyiyorlar ve bölüm bitiyor. Böyle bir durumda Try Again'e veya Space'e basarak tekrar başlayabiliriz. Bölümü tekrar oynamak için R'ye basabiliriz. Bunlar dışında Bölümde bulunan Kuş,Meyva vs. gibi nesneleri alırsak ekstra puan kazanırız. Sol üstteki Score yazan yerde Skorumuz yazıyor ve zaman geçtikçe skorumuz azalıyor. Bu yüzden bölümleri bitirebildiğimiz en iyi sürede bitirmeye Çalışmalıyız. Oyunun sesini kısmak için Sağ Üstteki Ses işaretlerine tıklamamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 661 1 0

3D Dağ Yolu

Play'e sonra oyunda herhangi bir yere tıklıyoruz ve yine Sağ Üstteki Play'e basarak You Are Here'a tıklıyoruz. Yine oyunda bir yere tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken kapıdan düşen adamlara Fare Sol Tuşuna basılı tutarak bir yol oluşturmak ve onları güvenli bir şekilde bitişe ulaştırmak. Eğer yanlış yol çizdiğimizi düşünüyorsak sağ alttaki patlama işaretine tıklayarak yeniden ve yeniden ekrana 2 kere tıklayarak başlayabiliriz. Altta Time yazan yerde Zamanımızı, İn yazan yerde ne kadar adamın içeriye girdiğini, Out'ta ise ne kadarının dışarıda olduğunu gösterir. Tab'a basıp N'ye basarsak yeniden başlayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 984 3 1

3D Uzay Parkuru

En alttaki siyah kutuya Fare Sol Tuşu ile tıklayarak İsmimizi yazıyoruz ve Enter'a basıyoruz. Sonra Space'e basarak oyuna başlıyoruz. Yukarı Yön tuşuna bastığımız anda yarış başlıyor. Amacımız Yön Tuşlarını kullanarak hiçbir yere çarpmadan yarışı en hızlı şekilde bitirmek. Yön tuşları ile oynadığımız bu oyunda Hızlanmak çok kolayken bir yere çarpıp durmakta bir o kadar kolay. Uzay Mekiğimizi dikkatli sürmeliyiz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 418 1 0

3D Kovboyun Nişanı

Play'e basıyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Karşımıza gelen ekranda New Game diyoruz ve 1. veya 2. bölümü seçerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşları veya W, A, S, D ile hareket etmek ve Fare ile nişan alıp Fare Sol Tuşu ile gerekli yerlere ateş ederek kapıya ulaşmak. Kapıya ulaştıktan sonra Next Level diyerek yeni bölüme geçebiliriz. Tekrar oynamak için Restart'a, Oyunun sesini kısmak içinde sağ üst köşedeki Müzik işaretlerine tıklamamız yeterli olacaktır. iyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 520 4 0

3D Çılgın Taksi

Oyun yüklendikten sonra Sağ Alttaki Play Game'e basıp sonra 2 kere Start'a basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız süre dolmadan ve kaza yapmadan hızlı bir şekilde oyunu bitirmek. Oyun yolda ve 3 şeritte geçiyor. Sağ-Sol Yön tuşları ile şerit değiştirebiliriz yada 3 şeritte kapalı olduğunda Space ile zıplayarak arabaların üstünden atlayabiliriz. Time Left: 30 sn süre bitmeden DISTANCE Left: 5000 m yazan yeri sıfırlamalıyız yani bayrağa ulaşmalıyız. Ulaştığımızda Süre yenileniyor ve daha fazla puan yapabilmemiz için oyun devam ediyor. Eğer süre bitmeden bayrağa ulaşamazsak Time Up yazıyor ve yeniden oynamak için Home Sonrada Tekrar Start, Start demeliyiz. Oyunun sesini veya efektlerini kısmak istersek Sağ Üst köşedeki ses işaretlerine basmamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 1568 6 1

3D Atvli Macera

Oyun açılınca sağdaki münüden bir renk seçiyoruz ve Sağ Alttaki Play Now'a basıyoruz. Bize Sağ üsttede görünen 60 saniyelik bir zaman veriliyor. Bu zaman dilimi içinde yarışı en hızlı şekilde bitirmeliyiz. Önümüze çıkan nesneleri mutlaka almalıyız. Eğer Sol alttaki göstergeler biterse yarışı kaybederiz. Yolda çıkan nesneler bu göstergelerin yenilenmesini sağladığı için önemli. Oyun içinde Q'ye basarak yeniden oynayabiliriz. Eğer kaybedersek Play Again ile tekrar başlayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 628 4 0

3D Karışık Tabletler

Oyunun başlamasını bekliyoruz. Başladıktan sonra amacımız aynı resimli tabletlere Fare Sol Tuşu ile tıklamak. Önümüze bir sürü tablet ve üstede geriye sayan bir süre konuluyor. Süre bitmeden tabletleri bitirmeliyiz. Bir tablete Sol Tuş ile tıklayarak aynı resimli diğer tableti bulmalı ve tıklamalıyız. Bölümü en hızlı şekilde bitirmeye çalışın. Eğer istersek sağ üstteki Deal New Tileset'e basarak yeni tablet dizilimi oluşturabiliriz. Oyunun sesini kısmak istersek ise yine sağ üstteki Menu'ye tıklayarak Sound On'a tıklayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Karışık Oyunlar
Oyna Oynanma : 600 0 0

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..