3D Yarış Oyunları | 3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar

3D Yarış Oyunları

                

3D Kurnaz Tilki Yarışı

Play diyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce Sağ Alt köşedeki Ses simgesine tıklayarak oyunun Sesini kapatabiliriz. Bundan sonra oyuna girmek için 3 moddan birini seçmeliyiz. Career-Bölüm geçmeli mod, Single Race-İstediğimiz bölümü oynama modu, Time Trial-Zamana karşı yarış modudur. Bu seçimden sonra Oyunun zorluğunu seçmeliyiz. Yukarıdan aşşağı doğru sırayla Kolay, Orta ve Zor oyun seçenekleridir. En son Start diyoruz ve oyun başlıyor. Yapmamız gereken rakiplerimizi sollayarak yarışı en iyi sürede bitirmek ve 1. olmak. Arabamızı Yön Tuşları ile kontrol edebiliriz. T ile Yeşil halkalar bırakabilir, Enter veya Esc ile oyunu duraklatabiliriz. Bölüm içinde yerde hızlandırıcıların üstünden geçme bizi büyük oranda hızlandırır ve 1. olmamıza yardımcı olur. Siyah noktalar ise hızımızı keser. Sol Üstte Pozisyonumuzu ve Bölüm sürelerini, Sağ Üstte Toplam süreyi Sağ Altta ise Hızımızı görebiliriz. Oyunu tekrar oynamak için oyunu duraklattıktan sonra Retry Level diyebiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 384 1 0

3D Jip Yarışları

Play diyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce istersek Sağ Alttaki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kısabiliriz. Yine oyuna başlamadan önce 3 oyun modundan birini seçmeliyiz. Bunlardan ilki Career-Bölüm Geçmeli Mod, Single Race-İstediğimiz Bölümden Başlayarak oynadığımız mod, Time Trial-Zamana Karşı yarıştığımız moddur. Bu seçimden sonra 3 zorluk seviyesi çıkıyor. Üstten alta doğru Kolay, Orta ve Zor oyun şekilleridir. Bundan sonra Start diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yön Tuşları ile Arabamızı kontrol edebiliriz. Z ile Drift yapabilir X ile Nitro kullanabiliriz. Nitroyu doldurmak için T ile yeşil halkalar bırakmalı ve o halkaların içinden geçmeliyiz. Sol Üstte kaçıncı olduğumuz ve Tur Zamanı, Sağ Üstte toplam geçen zaman, Sağ Altta ise Hızımızı görebiliriz. Enter veya Esc ile oyunu duraklatabiliriz. Bölümü tekrar oynamak için Oyunu durdurduktan sonra Retay Level diyebiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 239 1 0

3D Hızlı Yarış

Oyun büyük boyutlu olduğu için yüklenmesi biraz zaman alabilir. Play diyoruz. Tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce istersek Sağ Alttaki Ses işaretine tıklayabiliriz. Oyunda 3 mod vardır. Career Bölüm Geçmeli, Single Race istediğimiz bölümü oynayabildiğimiz, Time Trial ise Zamana karşı oynadığımız moddur. Bu seçimi yaptıktan sonra Easy-Kolay, Medium-Orta, Hard-Zor seçeneklerinden birini seçmeliyiz. Bundan sonra Start diyoruz ve oyun başlıyor. Amacımız rakiplerimizi geçerek en iyi sürede oyunu bitirmek. Arabamızı Yön Tuşları ile Kontrol edebilir, Z ile kaydırabilir, X ile turbo kullanabiliriz. Enter ve Esc ile oyunu duraklatabiliriz. Sağ Üstte toplam geçen zamanı, Sağ Altta hızımızı, Sol Üstte Kaçıncı olduğumuzu ve bölüm zamanımızı görebiliriz. Sol tarafta kalan nitromuza bakabiliriz. Nitromuzu hızlı bir şekilde doldurmak için T'ye bastıktan sonra yeşil halkanın içinden geçebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 254 0 0

3D Sahil Yarışı

Tanıtım geçtikten sonra Continue diyoruz. Oyuna başlamadan önce Sağ Üstteki Ses simgelerine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Sonra Play diyoruz ve Arabamızı seçiyoruz. Arabayı değiştirmek için Sağda ve Solda bulunan Sarı Oklara tıklayabiliriz. Next diyoruz ve Bölüm seçme ekranı geliyor. Fakat ilk seferde bölümler kilitli olduğu için ancak ilk bölümü seçebiliriz. Yani yine Next diyoruz ve Oyunda herhangi bir yere tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız rakiplerimizi geçerek en iyi sürede yarışı 1. tamamlamak. Arabamızı Yön Tuşları ile kullanabiliriz.Nitro kullanmak için Yoldaki N ile gösteilen depoları aldıktan sonra Ctrl'ye basabiliriz. P ile Oyunu Duraklatabiliriz. Sağ Altta Bölüm Haritası ve yerimiz, Üstte Nitromuz, Sol Üstte Üstten Alta doğru sırayla Pozisyonumuzu, Kaçıncı Turda olduğumuzu, Skorumuzu ve Hızımızı görebiliriz. Bölüm bittiğinde karşımıza Ayrıntılı bir liste gelir. Bölümü başarılı bir şekilde bitirdiysek Yeni Bölüme geçebiliriz. Fakat derecemiz iyi değilse Retry diyerek tekrar denemeliyiz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 228 1 0

3D Maymun Yarışı

Play'e tıklıyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce istersek Sağ Alt köşedeki Ses işaretine tıklayarak oyunun sesini kısabiliriz. Bundan sonra oyuna başlamadan 3 moddan bir mod seçmeliyiz. Career Mode Bölüm geçmeli oyun modudur. Single Race istediğimiz bölümde yarışabildiğimiz moddur. Time Trial ise Zamana karşı yarış modudur. Bir mod seçtikten sonra oyunun Zorluk derecesini seçmeliyiz. Easy-Kolay, Medium-Orta, Hard-Zor oyun şeklidir. Bundan sonra Start diyoruz ve yarış başlıyor. Amacımız tüm rakiplerimizi yenmek ve en iyi süre içinde yarışı bitirmek. Bunun için Yön Tuşlarını kullanmalıyız. Yarışı bitirdikten sonra Next Level diyerek yeni bölüme geçebilir veya Retry Level diyerek bölümü tekrar oynayabiliriz. Sağ Taraftaki alt alta iki yazıdan alttaki Low düşük kalite, Üstteki hi yüksek kalite oyundur. Sağ Altta Hızımızı, Sağ Üstte Toplam Süreyi, Sol Üstte Kaçıncı Olduğumuzu ve Bölüm Süremizi görebiliriz.

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 322 1 0

3D MotoGP Yarışları

Play diyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce sesini kısmak istersek Sağ Alttaki Ses simgesine tıklayabiliriz. Oyuna başlamadan önce 3 tane oyun modundan birini seçmeliyiz. Bunlardan Career Modu bölüm geçmeli moddur. Single Race istediğin bölümü oynama modudur. Time Trial ise zamana karşı yarıştır. Mod seçtikten sonra oyunun zorluk seviyesini seçmeliyiz. Easy-Kolay, Medium-Orta, Hard-Zor oyunlardır. Bu seçimide yaptıktan sonra Sağ Alttaki Start'a tıklıyoruz ve yarışa başlıyoruz. Amacımız tüm rakiplerimizi sollamak ve yarışı en kısa zamanda bitirmek. Yerdeki mavi yuvarlakların üstünden geçmek bizi hızlandırırken siyah yuvarlaklar dengemizi bozar. Yön Tuşlarıyla yarışçımızı kontrol edebilir ve Enter veya Esc ile oyunu durdurabiliriz. T tuşu ile yeşil halkalar bırakabiliriz. Sol Üstte kaçıncı olduğumuz, Tur Bitirme Zamanları, Sağ Üstte toplam zaman ve Sağ Altta Hızımız görünür. Bölümü tekrar başlatmak için oyunu duraklattıktan sonra Retry Level diyebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 331 1 0

3D Formula 1 Yarışı

Oyun kaliteli ve büyük boyutlu olduğu için yüklenmesi biraz zaman alabilir. Yüklendikten sonra tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Sol Altta Continue çıktığında tıklıyoruz ve oyun menüsüne geliyoruz. Oyuna başlamadan önce sesini kısmak istersek Sağ Üstteki Ses ve Müzik simgelerine tıklayabiliriz. Sonra Play'e tıklıyoruz ve Formula 1 arabamızı geliştirme ekranına geliyoruz. Üstte Cash yazan yerde kaç paramız olduğunu görebiliriz. Paramız yettiğince arabamızı geliştirebiliriz. Alttaki geliştirilecek bölümlerin açıklamaları şöyledir:
Acceleration-Hızlanma, Top Speed-Toplam Ulaşabileceği Hız, Handlig-Denge ve Kullanım, Brakes-Fren'dir. Bunlardan istediğimiz performansı yanındaki Buy yazısına tıklayarak geliştirebiliriz. Sonra 2 kere Next'e tıklıyoruz. Karşımıza gelen ekranda Oyunun zorluk derecesini seçmemizi istiyor. Sol Taraftaki kutu Standart zorluk Sağ taraftaki kutu ise Uzman zorluğudur. BUnlardan birinide tıklayıp seçtikten sonra Yarışımız başlıyor. Amacımız rakiplerimizi geçerek en iyi sürede yarışı tamamlayabilmek. Yarışmak için Yön Tuşlarını kullanmalıyız. Yarış bittiğinde derecemize göre para kazanırız. Sonra Next diyerek arabamızın özelliklerini kazandığımız para ile geliştirebiliriz. Sonra yine aynı giriş işlemlerini yapıp yeni bölümde yarışabiliriz. Yarışırken Sol Üstte sırayla Kaçıncı olduğumuz, Kaçıncı turda olduğumuz, Yarış zamanımız ve Hızımız gösterilir. P ile oyunu duraklatabilir, oyunu duraklattıktan sonra Retry diyerek bölümü tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 229 1 0

3D Araba Yarışı

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Play Game diyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce Oyunun Sesini kısmak istersek Sağ Alttaki ses işaretine tıklayabiliriz. Oyunda 3 tip mod var. Bunlardan ilki Career Modu Bölüm Geçmeli moddur. İkinci mod yani Single Race istediğin bölümde yarışma modudur. Time Trial ise zamana karşı yarışma modudur. Modlardan birini seçtikten sonra oyunun zorluk derecesini belirlemeliyiz. Easy-Kolay, Medium-Orta, Hard-Zor oyun şeklidir. Bunlardan birinide seçtikten sonra Sağ Alttaki Start'a tıklıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız rakiplerimizi geçip en iyi sürede yarışı tamamlamak. Arabamızı Yön Tuşlarıyla kullanırız. Oyunu duraklatmak için Enter veya Esc tuşlarını kullanabiliriz. Bölümü tekrar oynamak için oyunu duraklattıktan sonra Retry Level diyebiliriz. Sol Üstte kaçıncı olduğumuz ve bölüm süresini yazar. Sağ Üstte Toplam Süre yazar. Sağ Altta ise hızımızı görebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 204 1 0

3D Vites Atmalı Yarış

Sağ Alttaki Play Game yüklendikten sonra tıklıoruz. Enter Your Name yazan yerin altındaki kutucuğa tıklayarak ismimizi yazıyoruz ve Soldaki Start'a tıklıyoruz. Geri sayım bitip yarış başladıktan sonra hemen A ile vites atmalı ve Üst Yön Tuşu ile yarışmaya başlamalıyız. İlk vitesten bir kaç saniye sonra tekrar A ile bir vites daha arttırmalıyız. İbre her sarı noktaya gelişinde vites arttırmalıyız. Vites düşürmek için Z tuşunu kullanabiliriz. Finish'e geldiğimizde ve yarış sona erdiğinde Submit My Score diyerek puanımızı internete kaydedebilir veya Menü'ye tıklayarak Start dersek tekrar yarışabiliriz. Sağ Üstte kaçıncı olduğumuz, Sol Üstte Bitişe olan uzaklığımız, Altta Solda sarıya geldiğinde vitesi atmamız gerektiğini gösteren gösterge, Sağda hızımız, ortada ise kaçıncı Viteste olduğumuz gösterilir. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 1909 15 4

3D Atvli Ben10

Play'e tıklıyoruz. Oyuna başlamadan önce sesi kapatmak istersek Sağ Alt köşedeki ses simgesine tıklayabiliriz. Yarışa başlarken 3 oyun modundan birini seçmeliyiz. Career Modu bölüm geçmeli yarış modudur. Single Player'de istediğimiz bölümde yarışabiliriz. Time Trial'de ise zamana karşı yarışırız. Modlardan birini seçtikten sonra oyunun zorluk seviyesini seçmeliyiz. Easy-Kolay, Medium-Orta, Hard-Zor 'dur. Seçimlerimizi yaptıktan sonra oyuna başlamak için Sağ Alttaki Ben10 Start'a tıklıyoruz. 3 saniye geri sayımdan sonra oyun başlıyor. Amacımız rakiplerimizi geçmek ve en iyi sürede yarışı tamamlamak. Ben10'i yönlendirmek için Yön Tuşlarını kullanmalıyız. T tuşu ile turbo kullanabiliriz. Bunun dışında Yeşil halkalardan geçmek bize turbo verir. Sol Üstte kaçıncı olduğumuz ve geçen Süre yazar. Sağ Üstte toplam geçen süre Sağ Alta ise Hızımız yazar. Oyunu duraklatmak için Esc veya Enter tuşlarını kullanabiliriz. Oyunu durdurduktan sonra Menü'ye dönmek için Main Menu, bölümü tekrar oynamak için Retry Level diyebiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 281 2 0

3D Pist Yarışı

Oyun yüklendikten sonra Play'e basıyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce oyunun sesini kısmak istersek Sağ Alttaki melodi simgesine tıklayabiliriz. Bundan sonra 3 tür yarış modundan birini seçmeliyiz. Career modunda yarışırız ve bölüm geçeriz. Single Race'te istediğimiz bölümde yarışırız. Time Trial'de ise zamana karşı oynarız. Bir modu seçtikten sonra oyunun zorlok derecesini seçmeliyiz. Easy-Kolay, Medium-Orta, Hard-Zor oyun tarzlarıdır. Seçimlerimizi yaptıktan sonra Start'a basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Arabamızı Yön Tuşları ile kontrol ederiz. Z ile El Freni çeker ve Drift çekeriz. X ile Nitro kullanabiliriz. Esc veya Enter ile oyunu duraklatabiliriz. Duraklattıktan sonra Menü'de Retry Level diyerek bölümü tekrar oynayabiliriz. Main Menü diyerek Menü'ye döneriz. Sol Üstte yarışta Kaçıncı olduğumuzu ve Geçen Zamanı gösterir. Sol bölümde Nitro seviyemizi görebiliriz. Sağ Altta arabamızın hızını görürüz ve yine Sağ Alttaki Melodi'ye tıklayarak oyunun sesini Kapatıp Açabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 323 1 0

3D Motorcu Yarışı

Tanıtım geçtikten sonra Single Player'e tıklıyoruz ve gelen Menü'de motorcumuzun kıyafetlerini ayarlıyoruz. Bunun için renk bloklarının altında bulunan beyaz okları Fare Sol Tuşu ile hareket ettirebiliriz. Eğer istersek Sağ Altta bulunan Randomize seçeneğine tıklayarak Rastgele bir kıyafet oluşturabiliriz. Bundan sonra Solda bulunan Bike'den Motorumuzuda seçtikten sonra yine Sağ Altta bulunan Race'ye tıklamalıyız. Sonra kilitli olmayan Sol Üstteki 2 şehirden birini seçmeli ve yarışa başlamalıyız. Amacımız kaza yapmadan Yarışı 1. olarak ve en iyi sürede tamamlamak. Yarışmak için Yön Tuşlarını kullanmalıyız. Sağ Üstte yarış haritasını, Sağ Altta hızımızı, Sol Üstte sırayla geçen zamanı, tur sayısını, en iyi zamanı görebiliriz. Oyunun sesini kapatıp açmak için Sol Alttaki Options'a tıkladıktan sonra Music Off'a tıklayabilirsiniz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 212 1 0

3D Sürat Teknesi Yarışları

Play'e basıyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Gelen Menü'de oyunun sesini kısmak istersek Sağ Alttaki ses işaretine tıklayabiliriz. Oyuna başlamak için farklı modlar var. Carrer Mode İlerlemeli Moddur. Bölüm geçerek devam ederiz. Single Mode direk yarıştır. Time Trial ise ne kadar sürede bölümü bitireceğimizi ölçmemizi sağlayan bir nevi zamana karşı yarıştığımız moddur. Time Trial dışındaki modları seçtiğimizde seçelim karşımıza Easy Medium ve Hard şeklinde zorluk seviyesi seçmeliyiz. Easy-Kolay, Medium-Orta, Hard-Zor oynama şeklidir. Seçimi yaptıktan sonra Start'a tıklıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Teknemizi Yön Tuşlarıyla kontrol ederiz. T turbo görevi görür. Bunun dışında karşımıza çıkan Yeşil Halkaların içinden geçmeliyiz. Eğer yeterince Yeşil Halkadan geçmezsek oyun turbo kullanamayız. Oyunu duraklatmak için ESC veya Enter tuşunu kullanabiliriz. Bölümü bitirdiğimizde Next Level diyerek yeni bölüme geçebiliriz. Bölümü tekrar oynamak istersek oyunu duraklatıp Retry Level Menü'ye dönmek içinde Main Menu dememiz yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 243 1 0

3D Motorbisiklet Yarışı

Oyuna başlamadan önce oyunun sesini kısmak istersek Sol Alttan Ses işaretine tıklayarak sesi kapatabiliriz. Sonra Oyna diyoruz ve bir şehir seçiyoruz. Yarış başlıyor. Yapmamız gereken Yön Tuşlarını kullanarak bütün rakiplerimizi sollamak ve 30 saniye içinde Checkpoint Noktaları adı verilen noktalardan geçmek. Eğer 30 saniye içinde Checkpoint noktasına ulaşamazsak bölüm biter. Bölümleri ne kadar erken tamamlarsak o kadar çok puan alırız. Tüm şehirlerdeki yarışları bitirdikten sonra Puanınızı Kaydedebilirsiniz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 213 0 0

3D Yarış Pisti

Continue'ye ve ardından iki kere Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Amacımız yarışı 1. bitirmek. Hareket etmek ve dönmek için Yön Tuşlarını kullanmalıyız. R ile bölümü tekrar başlatabilir P ile oyunu duraklatabiliriz. Fren yapmak için ise Space'i kullanabiliriz. Hemen üstümüzde bir ayna var. Bu ayna ile arkadan gelen rakiplerimizi görebilir buna göre hareket edebiliriz. Üstümüzde Lap yazan bölüm kaçncı turda olduğumuzdur. Lap 3/3 olduğu zaman yarış biter. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 857 4 1

3D Çılgın Yarış

Oyun Yüklendikten sonra karşımıza gelen ekranda Gerekli Ayarlamaları yaparak Begin'e basıyoruz. Acceleration: Arabanın Kayma Oranı, Braking Power: Fren Gücü ve Turn Sensivity: Dönüş Hassaslığı. Bunların yanındaki toplara Fare Sol Tuşu ile basılı tutarak ayarlayabiliriz. Oyun başladıktan sonra yapmamız Gereken Yön Tuşları ile yarışmak ve hiçbiryere çarpmadan Yarışı 1. olarak bitirmek. Sağ Altta harita, Sol Altta ise Hızımız gösterilir. Space ile Fren yapabiliriz. Önümüze çıkan parlak nesneleri toplamalıyız. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 529 1 0

3D Teneke Araba

Sağ Alttaki Skip İntro'ya basarak tanıtımı geçiyoruz.Oyunun sesini kısmak isterseniz başlamadan Sol Alttaki Ses işaretine tıklayarak kısmamız lazım oyun içinde kısılmıyor. Start'a basarak oyuna başlıyoruz. Yukarı Yön Tuşu ile hızlanıyoruz ve Sağ-Sol Yön Tuşlarıyla dönüyoruz. Amacımız Yukarıdaki Süre bitmeden Kayıt yani Check Point noktasına ulaşmak ve bu şekilde giderek oyunu 1. bitirmek. Eğer süremiz dolarsa Okey, Play Again, Start diyerek tekrar yarışabiliriz. Sol Altta hızımızı, Sağ Altta ise Puanımızı ve Yarış Mesafesini gösterir. İyi Yarışlar..
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 817 4 0

3D Donanımlı Arabalar

Start game diyoruz ve tanıtımlar bittikten sonra Play diyerek Empty yazan 3 kutudan herhangi birini seçiyoruz. Sonra kutucuğa ismimizi yazıp Next'e tıklıyoruz. Son olarak 2 kere Next ve Close dedikten sonra oyun başlıyor. Amacımız yön tuşları ile yolda ilerlemek ve bir bayrağa denk geldiğimizde Space'e basarak yarışa girmek. Sonra Easy'i seçerek yarışa başlamalıyız. Yön Tuşları ile ilerleyerek yarışı 1. bitirmemiz gerekli. Yolda aldığımız kutuları X ve Z'ye basarak kullanabiliriz. Yarış bittiğinde Continue diyerek Sokağa dönebiliriz. Sol üstteki Cash paramızı gösterir. Sağ üstteki 2 çizgi oyunu duraklatır, Map haritayı açar, Ses işarteti ise oyunun sesini kısıp açar. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 556 4 0

3D Son Yarış

Sağ alttaki Start'a tıklayarak Karakter seçme menüsünden Oklara tıklayarak karakterimizi seçiyoruz. Sonra karakterimizin üstüne tıklıyoruz ve arabamızıda aynı şekilde seçiyoruz. Son olarak yarışacağımız şehride seçtikten sonra Yarış başlıyor. Amacımız en hızlı şekilde yarışı 1. bitirmek. Yoldaki nesneleri toplayarak Sol Alttaki 3 barı doldurmalıyız. 3üde dolduktan sonra Shift'e basarak Turbo kullanabiliriz. Oyunun sesini kısmak için S'ye basmamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 838 4 3

3D Sinyalli Araba

Start'a bastıktan sonra Race'e tıklayıp sonrada 2 Go'dan birine tıklayarak yarışa başlıyoruz. Sağdaki Go para toplama ve alıştırma turu, Soldaki Go ise yarış turudur. Soldaki Go'yu seçecek olursak kolay yarışmak için Easy'e tıklamalıyız. Oyunda Yön Tuşlarıyla arabamızı yönetebiliriz. Ctrl ile turbo kullanabiliriz. Yolda çıkan paraları ve Pilleri mutlaka alın. Paralar oyun bittikten sonra Store'ye girip birşeyler satın almamıza yarıyor. Sesi kısmak istersek Sağ altta Melodi resmine tıklamamız yeterli. Oyunu tekrar oynamak istersek Q'ya basabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 19741 32 17

3D Arazide Yarış

Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Yeşil ışığın yanmasıyla yarış başlıyor. Oyunun tuşları biraz karışık. Hızlanmak için Ctrl'ye basmamız, Sağ-Sol yapmak içinde Sağ-Sol Yön Tuşlarına basmamız gerekli. Amacımız en iyi sürede 1. olarak yarışı kazanmak. W ile araba ters döndüğü zaman düzeltebilirsiniz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 571 0 0

3D Kilit Yarışı

İlk olarak play'e basın ve oyuna girin daha sonra new game ile ilerleyin daha sonra etabı seçip oyuna başlayın yön oklarıyla aracı yönlendirin.Oyunun amacı kilidi açmak için her parçayı tamamlayın.
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 653 0 0

3D Zorlu Yarış

Tek oyunculu ve çok oyunculu modları arasında seçim yapın.Oyunun amacı yarışarak en yüksek puanı almak sağ alttaki playe basarak oyuna başlıyabilirsin.
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 542 2 0

3D Motor Turu

Sağ alt kısımdaki play'e basarak oyuna girin,daha sonra tekrar playa basın daha sonra select levela tıklayıp playa basın.Oyunun amacı ise engellere ve arabalara takılmadan motor ile güzel bir şehir turu yapmak.İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Yarış Oyunları
Oyna Oynanma : 627 1 0

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..