Genel Oyunlar | 3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar

Genel Oyunlar

                

Sevimli Yarışçılar

Oyuna başlamadan önce istersek Sol Alttaki Sound'a tıklayarak oyunun sesini kapatabilir veya Quality'e tıklayarak görüntü kalitesini değiştirebiliriz. Sonra Start Game demeli ve açık olan karakterlerden birini seçmeliyiz. Çıkan ekranda istediğimiz bir bölümü seçip Easy'e tıkladıktan sonra oyun başlıyor. Amacımız rakiplerimizi geçmek ve en iyi sürede yarışı tamamlamak. Bunu yaparken Hareket etmek için Yön Tuşlarını, yolda topladığımız sihirli kutulardan çıkan Özellikleri kullanmak için Space'e tıklamalıyız. Sağ Üstte Geçen Süreleri, Sağ Altta bölüm haritasını ve yarışçıların yerini, Sol Üstte kaçıncı tur olduğunu, Sol Altta Hızımızı ve Sol Tarafta sıralamayı görebiliriz. Bölüm bittiğinde iki kere Space'e basarak yeni bölüme geçebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 311 1 0

Havaalanı Otobüsü

Oyuna başlamadan önce dilersek Sağ Üstteki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kısabiliriz. Oyunun dilini değiştirmek istersek Sağ Alttaki English'e tıklayıp istediğimiz dili seçebiliriz. Oyuna başlamak için ilk önce Drive demeliyiz. Sonra Sol Üstteki ilk bölümü seçmeli ve Space tuşuna basmalıyız. Bunlardan sonra oyuna başlıyoruz. Amacımız Havaalanı Otobüsünü bizden istenilen yere götürmek. Bunun için Yön Tuşlarını kullanmalıyız. Üst tarafta Mavi Kutuda görevimiz olan yer yazar. Eğer yolu bulamazsak Sol Üstte Show Map'ın üstüne gelerek yolu bulabiliriz. Parlayıp sönen yer gitmemiz gereken yer, Kırmızı Nokta ise biziz. Otobüsümüzü istenilen Stop noktasında park ettikten sonra yolcular binecek ve yeni bir hedefimiz olacak. Bu hedefede ulaştıktan sonra bölüm bitiyor ve karşımıza bir ekran çıkıyor. Eğer bölümü tekrar oynamak istersek Play Again, yeni bölüme geçmek için ise Next Level demeliyiz. 1. Bölüm bir antrenman niteliği taşımakta. 2. Bölümden itibaren artık otobüsümüzün bir canı var ve yolcuları almak için belli bir süremiz var. Sağ Altta otobüsümüzün canını üstte ise Kalan Süremizi görebiliriz. Bölümü kaybedersek Try Again diyerek yeniden deneyebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 346 2 0

Omegle Captcha Kaldırma

Omegle captcha kodu kaldırmak çok kolay. omegle capcha kodu kaldımak için omegle chaptcha kodunu kaldırmamız gerekmektedir. omegle kodu kaldırma kolaydır. omegle captcha kodunu kaldırmak için yapılması gereken omegle kodunu kaldırmaktır. omegle chaptcha kodunu kaldır yazan yere tıklayınız.

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 5706 31 22

Kanlı Atış

Start Game'e tıklıyoruz ve kendimize Bir yüz seçiyoruz. Sonra Continue diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız 3 saniye dolana kadar Fare'yi Sol Alt Köşedeki mermi barının üstünde tutmak ve 3 saniye dolunca rakibi vurmak. Bunun için olabildiğince hızlı olmalıyız. Rakibi vurabilirsek bölümü geçmek için Next Round demeliyiz. Arada gelen Bonus Bölümlerinde adamı vurmamalı attığı cisimleri vurmalıyız. Sağ Alt taraftan oyunun sesini kapatıp açabilirsiniz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 588 2 0

Arabanı Park Edebilir Misin?

Sağ Alttaki Start Game'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız ilk bölümde Sağ Üstte gördüğümüz 4 Mavi Çizgili Noktaya aracımızı park etmek. Bunun için Yön Tuşlarını Kullanmalıyız. Hiç bir yere veya hiç bir araca çarpmamalıyız. Eğer çarparsak bölüm sona erer ve tekrar başlamamız gerekir. Tekrar başlamak için Try Again'e tıklamamız yeterli.

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 656 4 2

Tehlikedeki Kualolar

Start Game'e basıyoruz ve Sol Üstteki ilk bölümü seçiyoruz. 3'ten geriye sayım başlıyor ve oyun başlıyor. Amacımız Sevimli Kualoları bir araya getirmek. Bunun içinde Sağ-Sol Yön Tuşları ile Platformu hareket ettirmeliyiz. Kualoları bir araya getirdiğimizde bölümü kazanırız ve Next Level diyerek yeni bölüme başlayabiliriz. Fakat düşürürsek bölümü kaybederiz ve Tekrar başlamak için Replay butonuna basabiliriz. Sol Üstte Score yani Puanımız Üstte ise zamanımız gösterilir. Bu zaman bitmeden Kualoları bir araya getirebilirsek daha çok puan kazanırız. Bölümü tekrar oynamak için R'ye veya Sağ Üstteki tekrar oyna butonuna, Oyunu Durdurmak ve Bölüm seçmek için Sağ Üstteki Duraklatma || simgesine basabiliriz. Select Level diyerek bölüm seçeriz. Bölüm bittiğinde bize neylerden puan geldiğini ve Level Score yani bölüm puanımızı gösterir. Oyunun Müziğini veya Sesini kapatmak için İlk Menü'de Sağ Altta Ses ve Müzik butonlarına tıklayabiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 389 2 0

Sekreterin Kaçamağı

Oyuna başlamak için Sağ Alttaki Çin'ce yazıya tıklıyoruz. Oyun başlıyor ve yapmamız gereken Patronun Sekreterini Patron görmeden öpebildiğimiz kadar öpmek. Patronun görmemesi için Telefonun çalmasını beklemeliyiz. Telefon çalıpta patron arkasını döndüğü anda kıza Fare Sol Tuş ile basılı tutarak öpmeliyiz. Patronun telefonu bırakmasına yakın bizde Fare Sol Tuşu bırakmalıyız ki patron bizi görmesin. Eğer patron bizi görürse tüm puanları kaybederiz ve bölüm biter. Tekrar Oynamak için 2 kere Sağ Alttaki Çin'ce yazıya tıklamalıyız. Gün bitene kadar ne kadar uzun süre Sekreteri öpersek o kadar çok puan kazanırız. Sağ Üstte kaç puanımızın olduğunu görebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 748 4 0

Dağınık Banyoyu Düzenle

Barbie'nin Banyosunu Düzenle oyununda amacımız Banyoyu oyunda istenilen veya Kendi istediğimiz şekilde düzenlemek. Bunun içinde Fare Sol Tuş ile Eşyaların üstüne basılı tutarak eşyaları istediğimiz yere koyabiliriz. Oyunun bizden istediği düzeni görmek için Fare'yi Sol Alttaki Pembe Kalbe götürmeliyiz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 466 2 0

Zorlu Prenses Yapbozu

Play'e basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare Sol Tuşu ile Sağ Taraftaki Yapboz Parçalarına tıklamak ve parçayı Doğru yere getirip yine Fare Sol Tuşu ile bırakmak. Bir Parçayı aldıktan sonra Tabloda doğru yere bırakmadan başka parça alamayız. Bu yüzden dikkatli Parça seçmeli ve Doğru Yeri bulmalıyız. Yapboz parçasını aldıktan sonra Fare Sol Tuşu ile üst üste tıklayarak Parçayı çevirebiliriz. Müziği Kapatıp-Açmak için Sol Alttaki Müzik butonuna Tıklayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 429 3 0

Baloya Prensesi Hazırla

Fare Sol Tuşu ile Kıyafetlere basılı tutmalı ve Sindirella'nın üzerine getirerek uygun yere bırakmalıyız. Sindirellayı parti için en güzel şekilde giydirmeliyiz. Kıyafeti değiştirmek için yine Fare Sol Tuşu ile tutarak Sindirellanın üstünden çekmeliyiz. Giyimi yenilemek için Altta Bulunan Reset butonuna tıklayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 621 1 1

Masal Kızı Süsle

Play Now'a tıklıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Prensesi Sol Tarafta bulunan Sarı Menü'lerden birine tıklayarak çıkan kıyafetlerle süslemek. Prensesimizi istediğimiz gibi süsledikten sonra Altta bulunan Save Dell Butonuna tıklayarak kaydedebiliriz. Müziği Kapatıp-Açmak için Sağ Alttaki Müzik Açma-Kapama butonlarına tıklayabiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 367 3 0

Prensesi Giydir

Play'e basıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Prensesi en güzel şekilde süslemek. Bunun içinde Fare Sol Tuş ile Prensese giydirmek istediğimiz Eşyaya tıklamalıyız. Bazı eşyalara ise tıkladıktan sonra Fare ile eşyayı Prensesin üstüne götürmeli ve istediğimiz yere yine Fare Sol Tuşuna basarak bırakmalıyız. Eğer Süslemeyi beğenmezsek Sağ Alttaki Undo butonuna tıklayarak Prensesin İlk Haline dönebiliriz. Prensesimizi istediğimiz gibi süsledikten sonra yine Sağ Alttaki Next butonuna tıklayarak Prensle buluşturabiliriz. Tekrar oynamak için Play Again butonuna tıklayabiliriz. Giyimimizi kayıt etmek için Save'e tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Eğlenceler..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 483 1 0

Yemekçi Kız

2 Kere Play'e sonrada Start'a bastıktan sonra oyunumuz başlıyor. Yapmamız gereken Kumpir için bize verilen malzemeleri Doğru bir şekilde kullanmak. Bunun içinde bize verilen Görevleri Fare Sol Tuşu ile zamanında tamamlamak. İlk görevimiz Kumpir yapmak için Patateslerimizi Diş Fırçası ile fırçalamak ve temizlemek. Bunun içinde Fare Sol Tuşuna basılı tutarak Patatesin üstünü fırçalamalıyız. Yukarıda verilen süre bitmeden Üstteki Barı tamamlayabilirsek diğer göreve geçeriz. Barı dolduramazsakta diğer göreve geçeriz fakat görev başarısız olduğu için Puanımız daha az olur. Bu şekilde verilen görevleri sırayla Fare Sol Tuşu ile tamamlamalı ve Verilen Süre içinde Barı doldurmalıyız. Bittikten Sonra Start diyerek Yeni Malzemeyi hazırlamaya başlayabiliriz. Oyunun Sesini veya Müziğini Kapatıp Açmak için Sol Alttaki Ses veya Müzik resmine tıklamamız yeterli olacaktır. Yine Sol Alttaki Q resmine tıklarsak görüntü kalitesizleşir, tekrar tıklayarak kaliteli görüntüye dönebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 765 2 1

İspanyol Barbie Giydir

Menü'den bir bayrağa tıklıyoruz ve Tanıtımın Geçmesini bekliyoruz. Oyun başlıyor ve yapmamız gereken Dansçı Barbie'mizi en güzel şekilde dansa hazırlamak. Bunun içinde Soldaki Menü'den Makyaj, Kıyafet, Saç Şekli gibi istediğimiz kategoriye Fare Sol Tuşu ile tıklamalı ve İstediğimiz eşyayı yine Fare Sol Tuşu ile tıklayarak seçmeliyiz. Kategori içinde veya Kategoriler arası hareket etmek için Kategori Menüsünün hemen altındaki Ok'lara tıklayabiliriz. Sağ üstteki Random'a tıklayarak Rastgele bir giyinim görebiliriz. Oyunun Sesini kapatıp açmak için yine Sağ Üstteki Oynatma resmine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 374 1 0

Büyük Bombardıman

Sağ Alttaki Play Game yazısı dolduktan sonra tıklıyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Sonra Play ve ardından Sağ Alttaki Sir, Yes Sir! yazısına tıklıyoruz. Oyun Başlıyor. Yapmamız gereken uçağımız görüntüye girdiği zaman İyi bir zamanlama yakalayarak Kırmızı Binaları Bombalamak. Bunun için Space tuşuna veya Üst Tarafta bulunan Drop Bomb'a Fare Sol Tuş ile tıklamalıyız. Eğer yanlışlıkla Beyaz Binaları bombalarsak Civilan bölümü dolar ve bölümü kaybederiz. Uçağımız her dönüşünde bir Bomba Atma hakkına sahibiz. Sol Üstte Kaçıncı Levelde yani Kaçıncı bölümde olduğumuz, Onun altında kaç Bomba Atma hakkımızın kaldığı yazar. Bir bölümde 4 kere bomba atma hakkına sahibizdir. Yine Sol Üstte Mission ve Civilian yazar. Mission bölümünde Beyaz Çizgiye ulaştığımızda bölümü kazanırız Skip Passed, Next Level ve Sir, Yes Sir! diyerek yeni bölüme geçeriz. Eğer Civilan bölümü dolarsa veya 4 hakkımızda da Kırmızı Düşman Binaları patlatıp Mission barını dolduramazsak bölümü kaybederiz. Tekrar oynamak için Try Again'e tıklayabiliriz. Üst Bölümden Pause'ye tıklayarak oyunu Duraklatabilir, Reset Level'e tıklayarak bölümü yeniden başlatabilir ve Main Menü'ye tıklayarak Menü'ye dönebiliriz. Sesi Kapatıp-Açmak için Sağ üstteki Ses resmine tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Eğlenceler..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 544 3 0

Hava Harbi

Oyun yüklendikten sonra başlamadan önce Müziği ayarlamak istiyorsak Fare Sol Tuşuna basılı tutarak Sağ Alttaki Music Volume barını kısıp açabiliriz. Sonra Play ardından Close diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız Düşman uçaklarını Yeşil Çizgilerle belirtilmiş güvenli alanımıza sokmamak. Sol Alttaki 10 baca tükendiğinde veya 4 uçağımız düştüğünde yenilmiş oluruz. Düşman uçaklarını patlatmak için 4 uçağımızdan birine veya Shift'e basılı tutarak birden fazla uçağa Fare Sol Tuş ile tıklamak ve yine Fare Sol Tuşuna basılı tutarak onlara bir rota çizmek. 1,2,3,4 tuşlarına basarakta uçak seçebilir ve Fare Sol Tuşu ile Rota çizebiliriz. Rotamız Büyük Düşman Uçaklarını vurabilecek şekilde olmalıdır. Üstlerine yönlenmezsek eğer ateş edemeyiz ama zarar alırız. Sol tarafta 4 pilotumuzun Canı görünür. Bir uçak patladığında ve tekrar Bar dolduğunda uçağımız savaşa tekrar katılır. Yine Sol Altta kalan süre ve Düşürdüğümüz uçak sayısı görünür. Sağ Altta Zoom yani yakınlaştırma ile yakınlaşıp uzaklaşabilir veya FFWD ile oyunu hızlandırabiliriz. Space ile oyunu durdurup başlatabiliriz. Bunlar dışında E ile yakınlaşabilir Q ile uzaklaşabilir, W,A,S,D ile haritada gezebilir veya Yön Tuşları ile yönümüzü değiştirebiliriz. Uçaklarımızdan ayrıldığımızda tekrar dönmek için Yeşil uçak kanatlarına, Düşman uçaklarına gitmek için Kırmızı Uçak kanatlarına tıklayabiliriz. Eğer Game Over olursa Sağ Üstteki Conitnue'ye tıklayıp Play'e basarak oyuna yeniden başlayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 881 7 1

Savaşçı Kahramanlar

Play'e basıyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Sonra Start diyoruz ve önümüze geln Menü'den Görüntü Kalitesini, Sesi ve Zorluk derecesini ayarlıyoruz. Sağ Altta bulunan Quality yazısının Yanından Kötüden İyiye doğru görüntü kalitesi ayarlanır. Altındaki Music'ten Müziği Off yapıp kapatabilir veya On'da bırakarak açık bırakabilirsiniz. Difficulty'den ise Easy yani Kolay veya Super yani Zor olarak ayarlayabilirsiniz. Ayarlamalar bittikten sonra Fare'yi Main Mission'a getirip Sol Üstte Açık bulunan bölüme tıklamalıyız. Tıkladıktan sonra oyun açılıyor. Başlamak için yazılar bitinceye kadar Space'e basmalıyız. Oyun başladıktan sonra amacımız Bize verilen silahlarla Düşmanlarımızı yok etmek ve bölümü en iyi şekilde bitirmek. Bunun için yapmamız gereken Fare ile düşmanlarımıza Nişan Almak ve Fare Sol Tuşla Ateş Etmek. A ve D tuşları ile ilerler S ile Eğilir, W ile Zıplarız. 1,2,3,4 ile aldığımız silahları değiştirebiliriz. Eğer silah kapasitemiz doluysa yani 4 tane silah aldıysak Yeni Bir Silah almak için G tuşu ile istediğimiz bir silahı bırakmalıyız. Q'ya basarak en soldaki kendimizin ve yanımızda bulunan Adamların özelliklerini görebiliriz. Bunlardan En Önemlileri HP yani canımız ve Money yani Paramızdır. Bunlar dışında Defance yani Savunmamızada bakabiliriz. Kapılardan geçmek için Space tuşunu kullanmalıyız. R ile Şarjör değiştirebiliriz. Sol Altta Canımız onun yanında Savunmamız onun yanında silahımız ve kalan Mermimizi görebiliriz. Öldüğümüzde Pay İt diyerek tekrar canlanabiliriz. Eğer canlanamazsak Not Enough diyerek Tekrar Main Mission demeli ve oyuna tekrar başlamalıyız. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 373 1 0

Büyük Savaşçı

Sağ Alttaki Play Game dolduktan sonra Tıklıyoruz ve tanıtımı geçmek için Skip'e tıklıyoruz. Sonra Start'a tıklıyoruz ve oyun başlıyor. Amacımız sırayla gelen düşmanları öldürmek. Bunun için yapmamız gereken W,A,S,D ile ilerlemek ve Fareyle nişan alıp Fare Sol Tuşu ile Ateş etmek. İlk başta bize verilen Levyeyi kullanarak düşmanları etkisiz hale getirmeliyiz. Devamında ilerledikçe yerden Silah buluyoruz ve onu kullanabiliyoruz. Silah seçmek için N,M,Ö,Ç tuşlarını kullanabiliriz. Bomba atmak için ise G'yi kullanabiliriz. Space ile zamanı yavaşlatabilir ve daha kolay düşman öldürebiliriz. Tekrar Space'e bastığımızda yavaşlatma kapanır. Sağ Altta kalan mermimizi görebiliriz. Mermimiz bittiğinde doldurmak için R'yi veya Ctrl tuşunu kullanmalıyız. Bölümler geçtikçe düşmanlar zorlaşırlar. Bu yüzden ilerledikçe daha çok dikkat etmeliyiz. Sağ Üstte bölümde ne kadar ileride olduğumuz, Sol Üstte puanımız, Sol Altta Kırmızı Canımız ve Mavi Yavaşlatma gücümüz, Sağ Altta ise silahlarımız ve kalan mermimiz gösterilir. P ile oyunu durdurabilir ve Ş ilede tekme atabiliriz. Menü'ye dönmek için Oyunu duraklatıp Exit to Menü diyebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 446 2 0

Büyük Çatışma

Sağ Alttaki Play Game yüklendikten sonra tıklıyoruz. Sonra Play'e tıklıyoruz ve Soldaki Easy, Normal, Hard'dan birini seçerek zorluk derecesini ayarlıyoruz ve Ready'e tıklıyoruz. Sonra alttaki Ok'a tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken çeşitli yerlerden çıkan Siyahlı Adamlara Fare ile Nişan Almak ve Fare Sol Tuşu ile ateş edip etkisiz hale getirmek. Uzakta bulunan adamları etkisiz hale getirmek için Q'ya basmalı ve Kanası alıp onunla ateş etmeliyiz. Yoksa uzaktaki adamları vuramayız. Sağ Üstte Kırmızı canımız Sol Üstte ise silahımızın kalan mermisi yazar. Mermi bittiğinde Space ile şarjörü değiştirebiliriz. Bölümü kazanırsak Continue, Ready ve Ok'a tıklayarak yeni bölüme başlayabiliriz. Eğer canımız biterde kaybedersek Retry, Ready ve Ok'a tıklayarak oyunu tekrar oynayabiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 700 3 0

Büyük Çatışma 4

New Game'e sonrada Appeasing Death'a tıklıyoruz. Sonrada Continue'ye tıklıyoruz ve 3 Objective'den birini Seçip Start Mission diyoruz. Çıkan Menü'de 4 silahtan istediğimiz 2'sini seçerek Ok'a tıklıyoruz. Oyun Başlıyor.Karşımızdakini vurmak için Fare ile Nişan almalı ve Fare Sol Tuşu ile Ateş etmeliyiz. Odaların önünde bulunan Beyaz Oklara tıklayarak odalara girebiliriz. Silah Değiştirmek için Sağ Üst köşedeki İtems'e tıklayarak istediğimiz silahı seçebiliriz. Sol Üstte ne kadar canımız kaldığı Sağ Üsttede silahın yanında kaç mermimiz kaldığı yazar. Şarjör değiştirmek için Space tuşunu kullanabiliriz. Amacımız Güvenlikleri Öldürmek ve görevi başarılı bir şekilde tamamlamak. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 545 2 0

Büyük Çatışma 3

Sağ Altta Play Game butonunun dolmasını bekliyoruz ve dolduktan sonra tıklıyoruz. Tanıtım geçtikten sonra Play ve Cold Blooded diyoruz. Ardından Accept / Select Guns diyerek Sağ taraftan Fare Sol Tuşu ile istediğimiz 2 silahın Kutucuğunu işaretliyoruz ve Ready, Ok diyoruz. Oyun başlıyor fakat başladığımız yerde hiç düşman yok. Sağ Tarafta bulunan yada Karşıda yerde bulunan Beyaz Ok'a tıklayarak bölüm değiştirmeliyiz. Bazı yerlerde işimize yarayabilecek Çelik Yelek gibi malzemeler var. Bunların üstüne Fare Sol Tuş ile tıklayarak alabiliriz. Bölümlerdeki herkesi vurduktan sonra bölümü bitirmeliyiz. Sol Üstte bizim canımız, Sağ Üstte silahın yanında Kalan Mermimizi görebiliriz. Şarjör değiştirmek için Space tuşunu kullanmalıyız. Silah değiştirmek için ise Sağ Üst köşedeki İtems yazısına tıklayarak Silah Seçebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 614 0 1

Gözlü Kutular

Oyun yüklendikten sonra Play'e tıklıyoruz ve gelen Menu'de Start'a basıyoruz. Karşımıza gelen numaralar bölüm seviyesini belirtiyor ve ilk kez başladığımız için Fare ile Sol Üstteki 1'e tıklıyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız Kutuların Üstlerine Fare Sol Tuşu ile tıklayarak Top haline getirmek ve Kutular Hangi Renk ise o Renkte bloğun üstüne geldiklerinde tekrar tıklayarak Kutu haline dönüştürmek. Kutuların küçük bir bölümü bile Blokla temas halinde olsa bölümü geçmeye yarıyor. Bölüm bittiğinde Yeni Bölüme geçmek için Next'e tıklamamız yeterli. Bölümü tekrar oynamak için R'ye basabilir veya Sol Alttaki Yenileme işaretine tıklayabiliriz. Bölümler ekranına dönmek içinde yine Sol Alttaki Geri tuşuna tıklamamız yeterli. Bu arada unutmamamız Gereken bir şey ise Zaman geçtikçe Sağ Alttaki Skorumuzun hızlı bir şekilde düştüğü. Bu yüzden bölüm ne kadar hızlı biterse O kadar çok puan kazanabiliriz. Oyunun sesini Kapatıp-Açmak için yine Sağ Alttaki ses işaretine tıklayabiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : Genel Oyunlar
Oyna Oynanma : 836 3 1

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..