3D Süper Kaleci | 3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Reklamlar
Yeni Üyelerimiz
Çok Puan Alan Üyeler
Üyelerden Son Yorumlar
Günün OyunlarıAdvertisements


3
6

Oyununuz Yükleniyor...
Oyununuz Yükleniyor...http://www.3deoyunlar.com/oyunlar/a5183a8d2406014ce28c399e2bd86a76.jpg

3D Süper Kaleci

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oynanma : 1584
Açıklama :
SonsyGames - Play Ball'a sonrada 2 kere Next'e tıklayıp Large'ı seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare ile bir yere nişan almak, Tıklamak ve altta çıkan hız barında Beyaz Çizgi Blast'a geldiğinde yine tıklamak. Sol Üstte kaç atamama hakkımız olduğunu Toplarla gösteriyor. Eğer 3 hakkımızdada gol atamazsak ve Game Over olursa Play Again diyerek tekrar oynayabiliyoruz. Kolay gol atmak için il önce nişanı en sağa götürüp kalecimiz sağa geldiği zaman bir anda sola hızlı bir şut çekmek. Attığımız goller Sağ Üstte görünüyor. Oyunun sesini kısmak için Sağ alttaki ses işaretine tıklamamız yeterli. İyi Oyunlar.. Have a Good Time..


Etiketler:

Yorumlar


Henüz yorum yapılmamış

Benzer Oyunlar

3D Futbol 2

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 511 1 0

3D Kayakçı

Oyun yüklendikten sonra Continue diyoruz. Oyuna başlamadan önce istersek üstten Sound On'a tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Sonra üstten Select diyerek Kayakçımızı seçiyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız Fare ile kaykaycımızı kontrol etmek Sağ Üstte gösterilen haritayı en kısa sürede tamamlamak. Fare Sol Tuşu ile zıplayabiliriz. Hızlı kaymak için Fareyi oyunun üstünde tutmalı durmak için Kayakçımızın üstüne getirmeliyiz. Yolda bonus puanları toplamalıyız. Bonusları topladıktan sonra X'e basarak özellik kullanabiliriz. Sıçrama noktalarında havaya çıktıktan sonra Fare Sol Tuşuna basarak fazladan puan kazanabiliriz. Sağ Üstte skorumuzu görebiliriz. Bölümü bitirebilirsek Devam etmek için Continue'yi, bitiremezsek yeniden oynamak için Play Again seçeneklerini kullanmalıyız. Yoldaki çukurlara dikkat etmeli ve düşmemeliyiz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 447 1 0

3D Kaleci

Sağ Alttaki Play Game'in dolmasını bekliyoruz ve dolduktan sonra tıklıyoruz. Oyuna başlamadan önce oyunun sesini kısmak istersek Sol Alttaki Ses simgesine tıklayabiliriz. Bundan sonra bir takım seçiyoruz ve 2 kere Play'e tıklıyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız bütün şutları kurtarmak ve bir üst tura çıkmak. Ard Arda Kurtardığımız her 2-3 şut bize 1 puan olarak gelir. Yediğimiz her gol ise eksi puan olarak gelir. Bütün şutlar çekildikten sonra Skoru yüksek olan takım bir üst tura çıkar. Turu geçsekte kalsakta Ok demeli ve Play diyerek devam etmeliyiz. Sağ Üstten oyunu duraklatabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 509 3 1

3D Dünya Turnuvası

Sağ Alttaki Play Game dolduktan sonra Tıklıyoruz. Tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce Sol Üstteki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Play diyoruz ve Ülkemizi seçtikten sonra Start diyoruz. Yeşille çevrelenmiş grup bizim grubumuzdur. Next diyoruz ve tekrar Next dedikten sonra oyun başlıyor. Click Here yazan yere tıklıyoruz. Oyunun kontrolü alışılmışın biraz dışında. Fare Sol Tuşu ile Hızlı Hızlı tıklaya tıklaya adamımızı hareket ettiriyoruz. Şut çekmek için Fare Sol Tuşuna basılı tutup bırakmalıyız. Yine pas atmak içinde bu şekilde bir yöntem uygulamalıyız. Sağ Üstte kaçıncı yarıda olduğumuzve kalan süre görünür. Üstte skorumuzu görebiliriz. Sol Üstte maçın kaç kaç olduğu ve kimle maç yaptığımız yazar. İlk Yarı bittiğinde ortada çıkan 2nd Half'e tıklayarak ikinci yarıya başlayabiliriz. Maç bittiğinde berabere kalırsak Shout Out diyerek frikik kullanabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 446 2 0

3D Süper Penaltı

Oyun yüklendikten sonra Alttaki Paralardan birine tıklıyoruz ve hakem para atışı yapıyor. Sonra oyuna tıklıyor ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Şut Çekereken bütün şutları gole çevirmek, Kaleciyken ise topları yakalamak. Şut Çekerken Vuracağımız yer Bize kalede gösteriliyor. Oraya tıkladıktan sonra Sol Alt köşeden istediğimiz hıza ve Falsoya ulaşığında yine Fare Sol Tuşu ile oyuna tıklamalıyız. Kaleciyken bize gösterilen noktaya gitmeli ve şut çekildiği anda Fare Sol Tuşu ile zıplamalıyız. Sağ Üst köşede Skorumuzu ve Durumun Kaç Kaç olduğunu görebiliriz. Yine Sağ Üst Köşedeki Menü'ye tıklayıp Quit diyerek oyundan çıkabilir, New Game diyerek yeni bir oyuna başlayabiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 358 1 1

3D Frikik Yıldızı

Oyuna başlamadan önce sesini kapatmak istersek Sağ Üstteki Ses simgesine tıklayabiliriz. Sonra Play diyoruz ve çıkan takımlardan birine tıklayarak takımı seçiyoruz. Ardından 4 defa Continue dedikten sonra önümüze oyunun nasıl oynanacağı hakkında bir bilgi ekranı geliyor. Ekranı direk geçmek için Skip, izleye izleye geçmek için Continue diyoruz. Oyun başlıyor. Amacımız şut çekerken bizden istenen yere topu atmak ve gol atmak. Kaleci olduğumuzda ise şutları yakalamak. Atış yaparken Fare ile istediğimiz yere Nişan alıyoruz ve Fare Sol Tuluna basılı tutuyoruz. Topun yanında çıkan bar ne kadar doluyken Fare Sol Tuşunu bırakırsak o kadar hızlı şut çekeriz ve gol olma şansı artar. Tuşu bırakıp şut çekmeden önce istersek Fare'yi hareket ettirerek topa falso verebiliriz. En son şutumuzu çektikten sonra çıkan ekranda Continue diyoruz ve kaleye geçiyoruz. Kalecilikte topun geleceği yer kale içinde 1 saniye gösteriliyor. Adam şut çekmek için koşmaya başladığı anda bize gösterilen yere tıklamalıyız. 5'er Frikik çektikten sonra BÖlüm sona eriyor ve diğer gruplara geçiyoruz. Sol Altta bizim takımımız Sağ Altta ise karşı takımın skoru görünür. Sol Üstte ise puanımız ve takımımızı görürüz. Oyundan çıkmak için Sağ Üstteki X simgesine tıklayabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 384 2 0

3D İki Kişilik Bilardo

Oyuna başlamadan önce istersek Sağ Üst köşedeki Ses ve Müzik işaretlerinden oyunun sesini kapatabiliriz. Oyunda 2 türlü oynayış şekli var bunlardan biri 8 Top Bilardo diğeri ise Straight Bilardo yani Düz Bilardo. Bunlarda ise çeşitli modlar var. Player1 vs. Computer Bilgisayara karşı oynamak, Player1 vs. Player2 iki kişi bilardo oynamak, Player1 ise tek başına oynamak. İstediğimiz modu seçtikten sonra Oyuna Başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare ile nişan almak ve Fare Sol Tuşuna basılı tutup bırakarak atış yapmak. Tüm topları deliğe rakibimizden önce sokarsak oyunu kazanıyoruz. Sol üstteki bölümde hangi topları ve kaç topu deliğe soktuğumuzu görebiliriz. Rakibimizin soktuğu topları görmek içinde Sağ Üstteki bölüme bakabiliriz. Bölümü tekrar oynamak için Sağ Alttaki ev simgesine tıklayarak Restart diyebiliriz. Menü'ye dönmek için yine aynı simgeye tıklayarak Main Menu dememiz yeterli olacaktır. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 327 1 0

3D Londra Olimpiyatları 2012

Oyuna başlamadan önce Sol Alttan oyunun sesini kısabiliriz. Sonra Play diyoruz ve iki kere bayrak seçiyoruz. Seçtiğimiz ilk Bayrak oyunun dili, ikincisi ise oynatacağımız karakterin ülkesidir. Seçimleri yaptıktan sonra Continue diyoruz ve Oyuncumuzu seçiyoruz. Tekrar Continue diyoruz. Çıkan ekranda İnstert Name yazan bölüme oyuncumuzun ismini girip alttan oyunun zorluk derecesini seçiyoruz. Bunlardan Easy-Kolay, Medium-Orta, Expert-Zor mod demektir. Bu seçimide yaptıktan sonra Oyun yüklenmeye başlıyor ve oyuna başlıyoruz. Oynayacağımız spor dallarında madalya almak için uğraşmalıyız. Bunun içinde ilk 3'e girmemiz şart. Bölümlerde bize verilen görevleri bize gösterilen tuşlara basarak yerine getirmeliyiz. Bölümler bittiğinde Mavi ileri bölümüne tıklayarak devam edebiliriz. Bölüm bittiğinde Continue diyerek diğer bölüme geçebiliriz. Bölümlerin puanları ve göstergeleri Sağ-Sol üstte görünür. Oyunu duraklatmak için P tuşuna basabilirsiniz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 332 3 1

3D Frikikçi

Oyunda Link Engelleme Olduğu İçin Tam Ekran Oynanması Gerekmektedir.Oyun yüklendikten sonra Continue ve Play Game diyoruz. Oyuna girmeden önce oyunun sesini kısmak yada oyunla ilgili başka ayarlar yapmak istiyorsak Sağ Üst köşedeki Ayarlar işaretine tıklayabiliriz. Sonrasında Play'e tıklıyoruz ve bayraklardan birine tıklayarak ülke seçiyoruz. Continue, Ok, Ok, Start diyerek oyuna başlıyoruz. Amacımız kalede bize gösterilen hedefi ortadan vurmak. Bunun için Fare ile nişan almalı Fare Sol Tuşu'na basılı tutarak şut çekmeliyiz. Şutumuzun sertliğini topun hemen yanında yükselip alçalan bardan ayarlayabiliriz. Yani Bar en üst seviyedeyken Fare Sol Tuşu bıraktığımızda şutu en hızlı çekeriz. Eğer topa Falso vermek istersek Fare ile basılı tutarken Fare'yi Sağa-Sola hareket ettirebiliriz. Bize üstte verilen Saniye içinde ne kadar puan yapabilirsek yapmalıyız. Süre bittiğinde Retry diyerek oyuna tekrar başlayabiliriz. Oyunu Space ile duraklatabilir, duraklattıktan sonra Menü diyerek Menü'ye dönebiliriz. Skorumuzu Sol Üstten görebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 401 2 1

3D Penguen Kayağı

Oyuna başlamadan önce istersek Sağ Üstteki Ses ve Müzik işaretine tıklarak oyunun sesini kısabiliriz. Sonra Play'e tıklayıp Sol Üstteki bölümü seçtikten sonra Çıkan Yazıların Üstüne tıklarak oyuna başlayabiliriz. Amacımız yarışı birinci bitirmek. Hareket etmek için Yön Tuşlarını kullanmalıyız. Bölüm içinde toplayabildiğimiz kadar fazla Yıldız toplamalıyız. Yıldız topladıkça diğer Penguenleri alt etmeye yarıyacak özel ateşimizi Ctrl veya Space tuşlarından birisi ile atabiliriz. Sol Üstte üstten alta doğru Kaç Yıldız topladığımız, kaç kaza yaptığımız, yarışta kaçıncı seyrettiğimiz, kaçıncı etapta olduğumuz ve hızımız gibi göstergeleri görebiliriz. Bölüm bittiğinde karşımıza çıkan Ekranda aldığımız puanları ve üstte Score yazan yerde toplam kaç puanımız olduğuna bakabiliriz. Bölüm bittiğinde Yeni Bölüme geçmek için alttan Next, Bölümü tekrar oynamak için Retry, Menü'ye dönmek için ise Menü dememiz yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 473 2 1

3D Basket Atışı

Oyun yüklendikten sonra Play Game diyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Play deyip oyuna başlamadan önce Sol Alt köşeki Müzik ve Ses işaretlerine tıklayarak oyunun sesini kapatıp açabiliriz. Bundan sonra Play diyoruz ve Sol Üst köşedeki 1. bölümü seçerek oyuna başlıyoruz. Amacımız fare ile nişan almak ve atış gücünü ayarladıktan sonra atış yaparak Basket toplarını Pota'ya sokmak. Bunun için Fare ile nişan almalıyız, Atıcımıza faremizi yakınlaştırıp uzaklaştırarak Atış hızımızı ayarlamalı ve en son Fare Sol Tuşa tıklayarak atuş yapmalıyız. Basket yapmadan önce ne kadar yıldız toplayabilirsek o kadar fazla puan kazanırız. Bölümü geçtikten sonra ister Menu'ye tıklayarak Menü'ye dönebilir, ister Restart diyerek Bölümü yeniden oynayabilir istersekte Next diyerek diğer bölüme geçebiliriz. Ne kadar fazla atış yaparsak Sağ Üstteki puanımız o kadar azalır. Bu yüzden fazla atış yapmamaya dikkat etmeliyiz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 522 3 2

3D Tüfekli Macera

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Mavi ekran geldikten sonra En Alttaki Play The Game'e tıklıyoruz. Tanıtım bittikten sonra Play'e tıklıyoruz ve Fare ile bize en uygun karakterin üstüne gelip yine Fare Sol Tuş ile tıklayarak seçiyoruz. Oyunu Başlatmak için Space tuşuna basmamız gerekiyor. Sağdan ve Soldan atılan 2 bumeranga Fare Sol Tuşu ile ateş ettikten sonra yeniden atış yapabilmek için Space'e tekrar tıklamalıyız. Her Başlangıçta 2 Ateş hakkımız var. Bu yüzden bir bumerang için bir ateş etmeliyiz. Sol Altta karakterimizi, Sağ Altta kalan mermimizi ve Rüzgar esme yönünü, Sağ Üstte kalan Bumerangı ve hemen altta tüfeğimizi görebiliriz. Oyunun başlangıç Menüsüne dönmek için Enter'e basmamız yeterli olacaktır. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 396 1 0

3D Dağ Motorcusu

Play'e basıyoruz, 1. Bölümü seçiyoruz ve En Üstteki Motor'a tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşları ile ilerlemek ve kaza yapmadan Yoldaki Nesneleri ve Paraları toplayarak Finish'e varmak. Bölüm Bittiği zaman Next Level diyerek devam edebiliriz. You Earden yazan Para bizim sahip olduğumuz paradır. Paramız Sağdaki Motor fiyatlarına ulaştığı zaman Yeni Motor alabiliriz. Yeni Bölüme başalam için Yine Play demeliyiz. Oyunda Kaza Yapıp Patlamamaya dikkat etmeliyiz. Patlarsak Try Again diyerek yeniden oynayabiliriz. Sol Altta Lives yazan yerde Kaç Canımız kaldığı, Orta Altta Bölüm iinde topladığımız Para, Levels'tede Kaçıncı Bölümde olduğumuz yazar. Oyunun Sesini kısmak için Sağ Alttaki Ses işaretine Tıklamamız yeterli olacaktır. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 750 2 1

3D Doğadaki Bisikletli

Oyun biraz büyük boyutlu olduğu için yüklenmesi Biraz Uzun Sürüyor. Yüklendikten sonra Play'e basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız Gereken Yukarı Yön Tuşu ile hızlanmak ve Sağ-Sol Yön Tuşları ile Denge sağlamak. En altta ince çizgide kalan mesafe onun üstündeki Yeşil Bardada Enerjimizi gösterir. Bitmemesine dikkat etmeliyiz ve Hapları mutlaka almalıyız. Eğer düşersek Space'e basarak Yeniden Başlayabiliriz fakat toplamda 3 Hakkımız var. Sağ Üstteki Lifes Left kaç hakkımız kaldığını gösterir. Level Score Bölümdeki Skorumuz ve Total Score Toplam Skorumuzu gösterir. P ile oyunu durdurabilir, Sağ Alttaki Menü'dende oyunun Sesini kısıp açabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 579 4 0

3D Ada Bisikleti

Sağ Alttaki Next'e basıyoruz ve karşımıza gelen Menü'de Soldaki bölümden İstediğimiz bisiklet ve kıyafet Rengini Fare Sol Tuş ile tıklayarak seçiyoruz ve Tekrar Next'e tıklıyoruz. Islands yazan yerdeki 3 adadan birine tıklayarak seçiyoruz ve yine Next diyoruz. Sonra tekrar Next diyoruz ve Oyun'a başlıyoruz. Amacımız Yön Tuşları ile hareket etmek ve Rampalarda Space ile zıplayıp S'ye basılı tutarak Dönmek ve Puan kazanmak. Oyun Bittiğinde Player yazan yere Tıklayarak kendi adımız yazmalı ve Yeniden Oynamak için Try Again demeliyiz. Yolda bulduğumuz nesneleri toplamak bize Ekstra puan kazandıracaktır. Sağ Üstte Skorumuz, Üstte ise Kalan Zaman yazar. Oyunun sesini kısmak için yine Sağ Üstte bulunan Ağzı Açık Adam'a tıklamamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Spor Oyunları
Oyna Oynanma : 634 3 1

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..