3D Yaratıklarla Savaş | 3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Reklamlar
Yeni Üyelerimiz
Çok Puan Alan Üyeler
Üyelerden Son Yorumlar
Günün OyunlarıAdvertisements


7
0

Oyununuz Yükleniyor...
Oyununuz Yükleniyor...http://www.3deoyunlar.com/oyunlar/6d55d7d905bbf5839bab6f66c15a319c.jpg

3D Yaratıklarla Savaş

Oynanma : 952
Açıklama :
SonsyGames - Oyun yüklendikten sonra W'ye basıyoruz ve 2 kere Enter'a basarak oyuna giriyoruz. Amacımız Yön Tuşlarını veya W,A,S,D'yi kullanarak ilerlemek ve yaratıkları Ctrl ile vurmak. 1-2-3-4 ile silah değiştirebiliriz. Space ile zıplayabiliriz. Altta canımız ve Ammo yazan yerde mermimiz gösteriliyor. Yaratıklara Dikkat etmeliyiz. İyi Oyunlar.. Have a Good Time..


Etiketler:

Yorumlar


Henüz yorum yapılmamış

Benzer Oyunlar

3D Tank Savaşları

Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 415 4 1

3D Dağ Savaşı

Oyuna başlamadan önce istersek Sol Alttaki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Bundan sonra iki kere Start diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız karşımıza çıkan düşmanları vurmak ve hiç kurşun yememek. Sol Üstte Canımız Sağ Üstte Skorumuz yazar. Mermimiz bittiğinde Reloading diyerek kendi kendine mermisini yeniler. Her vurduğumuz adam için Skor kazanırız. Eğer canımız biterse İster Your Name yazan yere adımızı yazıp Submit diyerek kaydedebilir İster Play Again deyip 2 kere Start diyerek oyuna tekrar başlayabiliriz.

Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 616 5 1

3D Savaş Arabası

Start Game diyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce Sağ Üstteki Ses simgesi ile sesi kısabiliriz. Sonra Play diyoruz ve Sağ Alttaki >> simgesine oyun başlayana kadar tıklıyoruz. Amacımız bulunduğumuz arabadan karşımızdaki mavi arabayı korumak. Görüş alanımıza düşmanlar girecektir. Düşmanlarımızı çeşitli yollarla etkisiz hale getirmeliyiz. Düşmanlarımıza Fare ile Nişan Almalı ve Fare Sol Tuşu ile Ateş etmeliyiz. Şarjörümüzü Space ile değiştirebiliriz. Sol Altta Mermimizi ve Korumamız gereken arabanın canını görebiliriz. Bunların üstünde Paramız yazar. Sağ Altta Z,X,C tuşları ile kullanabileceğimiz ekstra özelliklerden kaç tane kaldığını görebiliriz. Sol Üstte Skorumuz ve Altta Gittiğimiz yolu görürüz. Hemen altta yine farklı ekstra özellikleri görürüz. 1,2,3,4,5 ile açık özellikleri kullanabiliriz. Bölüm bittiğinde Continue demeliyiz. Gelen ekranda Sağ Taraftan Equip Jeep diyerek Jipe ekstra özellikler alabiliriz. Defender ile Korunma araçları alabiliriz. Gun ile ise yeni silahlar alabiliriz. Üstteki Repair'e tıklayarak belli bir ücret karşılığında Arabamızı tamir edebiliriz. Alacaklarımız bittikten sonra Back To Map diyerek haritaya dönebiliriz. Oyuna tekrar girmek için Kırmızılarla çevrilmiş Yuvarlaklardan birine tıklayıp Yes diyebiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 477 3 0

3D Robot Katliamı

Sağ Alttaki Play Game'in dolmasını bekliyoruz ve dolduktan sonra tıklıyoruz. Oyuna başlamadan önce dilersek Sol Üst Köşedeki Ses simgesine tıklayarak oyunun sesini kapatabiliriz. Oyuna başlamak için ilk önce New Game sonra Start Game diyoruz ve Sol Üstteki Area 1'e tıklayıp Begin İnvasion diyoruz. Oyun tekrar yüklendikten sonra Space'e basıyoruz ve oyun başlıyor. Önümüze tuşlar hakkında bilgi veren bir ekran çıkıyor. Bunuda Continue diyerek geçiyoruz. Oyundaki amacımız bize saldıran İnsanları vurmak ve etkisiz hale getirmek. Bunun için A,D Tuşlarını Kullanarak hareket etmeli, Fare ile Nişan almalı, Fare Sol Tuşu ile ateş etmeliyiz. W'ye basılı tutarsak kalkanı aktifleştiririz bıraktığımızda ise devre dışı kalır. F tuşu ile kalkanı sürekli aktif hale getiririz. Kapatmak için yine W'ye basmamız gerekir. Fakat kalkanın sürekli açık kalması bizim için bir dezavantaj oluşturur. Sol Üstteki Power'ımızı bitirir. Power bizim iyileşmemiz için kullanacağımız enerjiyide içinde barındırdığı için Power'ın bitmemesi önemlidir. Sol ÜStteki Energy'miz azaldığında ve düşmanlarımızı etkisiz hale getirip ortamı biraz rahatlattığımızda S ile energymizi doldurabiliriz. İstersek etkisiz hale getirdiğimiz insanların üzerine Nişan alıp Space'e basılı tutarakta enerjimizi doldurabiliriz. Sağ Üstte Skorumuzu ve ekipman satın almak için gerekli olan Bio-Puan'ımızı görebiliriz. Oyunu duraklatmak ve Ekipman almak için P tuşunu kullanabiliriz. Satın almak istediğimiz ekipmana tıkladıktan sonra eğer Bio'muz yetiyorsa Sağ Alttaki Activate diyerek ekpmanı alabilir P veya Esc ile tekrar oyuna dönebilir ve oyundayken 1,2,3 tuşlarını kullanarak aldığımız ekipmanı kullanabiliriz. Eğer bölümü kaybedersek Continue dedikten sonra giriş işlemlerinin aynısını yaparak bölümü tekrar oynayabiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 399 2 0

3D Counter Strike

Oyunun yüklenmesi biraz uzun sürebilir. Yüklendikten sonra Sağ Alttaki Play Game'e tıklamalıyız. Karşımıza çıkan Menü'de Start Game'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Amacımız bütün düşmanlarımızı vurmak ve etkisiz hale getirmek. Bunun için A ve D tuşlarını kullanarak hareket etmeli ve Fare Sol Tuşuyla düşmanlarımıza ateş etmeliyiz. Siper arkasından ateş edemeyiz ve vurulmayız. Bu yüzden ateş etmek için siperin dışına çıkmalıyız. Eğer düşmanlarımızın başına Ateş edersek tek vuruşta etkisiz hale getirebiliriz. Sol Üst köşede puanımız, Sağ Üst köşede Kaçıncı Bölümde olduğumuz, Altta kalan mermimiz ve kalan Canımız görünür. Mermi bittiğinde değiştirmek için Space tuşuna basmamı yeterli olacaktır. Canımız biterse bölümü Tekrar oynamak için Restart'a ardından Contiune'ye, bölümü geçersekte devam etmek için yine Contiune'ye tıklamamız gerekiyor. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 643 6 0

3D Büyük Çatışma 2

Sağ Alttaki Play Game butonu dolunca tıklıyoruz ve tanıtımın geçmesini bekliyoruz. Play ve Ok'a basarak silah seçme Menüsüne geliyoruz. Oradan Fare Sol Tuşu ile en fazla 2 silah işaretleyip yani seçip iki kere Ok'a tıklıyoruz ve Oyun başlıyor. Amacımız önümüze çıkan Siyahlı Adamları vurmak ve Bölüm atlamak. Bir bölümdeki adamları temizledikten sonra Çeşitli Yerlerde bulunan Yuvarlak Oklara tıklamalı ve diğer bölüme geçmeliyiz. İlk bölümdeki Oklar Kapı önü, İleride Sağda duvar önü ve Solda otobüsün yanında bulunuyor. Sol üstteki siyah adam bizim canımızı gösterir. Canımız bitip bölümü kaybettiğimizde ise Retry ve Tekrar Ok'a basıp silah seçerek oyuna başlayabiliriz. Üstteki silah işaretinin altında kaç mermimizin kaldığı görünür. Silah değiştirmek için ise Sağ Üstteki İtems yazısına Fare Sol Tuş ile tıklamalı ve 2 silahtan birini seçmeliyiz. Mermi doldurmak için Space'i kullanmamız yeterli olacaktır. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 846 8 0

3D Terörist Avla

Oyun yüklendikten sonra Enter Your Name to Begin yazısının altındaki kutuya ismimizi yazıyoruz ve Play Now'a hemen ardındanda Begin'e tıklıyoruz. 3'ten geriye doğru sayımdan sonra oyun başlıyor. Yapmamız gereken Fare ile Nişan almak ve Fare Sol Tuşu ile Ateş ederek adamları vurmak. 2 adet silahımız var bunlardan biri El Silahı diğeri ise Kanas. Silahımızı değiştirmek için Space tuşunu kullanmalıyız. Silahların adam vurma puanları farklı ve Kanas daha çok puanlı. Bunların yanı sıra Adamları kafalarından vurmak bize daha çok puan getiriyor. Sağ Alttaki Sarı Bölgede adamları nerelerinden vurduğumuz, yine Sağ Altta Score'da puanımız, hemen altta silah resminin yanında kaç Mermimizin kaldığı, Solunda Kaç Saniyemizin kaldığı ve onunda Solunda Kaç Adam Kaçırdığımız en soldada ismimiz yazar. Eğer bir bölümde 5 tane adamı vuramazsak yani kaçırırsak Oyun biter ve kaybederiz. Tekrar Oynamak için Play Again ve Play Now demeliyiz. 60 saniye içinde ne kadar adamı kaçırmazsak ve kafadan vurursak o kadar çok puan kazanırız ve Süre Bittiğinde yüksek Puanla bölümü bitiririz. Bölüm bittikten sonra Next diyerek yeni bölüme başlayabiliriz. Mermimiz bittiğinde Fare Sol Tuşuna basarak veya R'ye basarak şarjörü doldururuz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 715 3 0

3D Kara Süvari

Play'e basıyoruz ve Tanıtımlar bittikten sonra Oyun Başlayana kadar arka arkaya X'e basıyoruz. Oyun bşaladıktan sonra yapmamız gereken Yukarı-Aşşağı Yön Tuşlarını kullanarak Mızrağımızı İndirip-Kaldırıp, C'ye basarak Mızrağı saplamak. Uçurumlarda ise X'e basarak zıplamak. Önümüze çıkan ilk ağacı C ile kırmalıyız. Eğer ölürsek X ile yeniden oynayabiliriz. Sağ Üstte Skorumuzu gösterir. Oyunun sesini kısmak istersek öldüğümüzde gelen Menü'de Sağ Üstteki Ses resmine tıklamamız yeterli. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 1114 3 1

3D Karargah Savun

Play'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Gelen Düşmanların üstüne Fare Sol Tuşu ile tıklayarak Ateş etmek. Fakat genelde tek atışta ölmedikleri için bir kaç kez ateş etmeliyiz. Sol Üst Köşede mermimizi gösterir. Mermimiz bittiğinde Space'e basarak Şarjör'ü doldurabiliriz. Üstte Kaç Dolarımız olduğu Sağ Üsttede Karargahımızın Dayanıklılığı gösteriliyor. Bu dayanıklılığa çok dikkat etmeliyiz çünkü bittiğinde Oyunda Bitiyor. Bölüm Bittiğinde karşımıza Eşya ve Adam Menü'sü çıkıyor. Paramız yetiyorsa istediğimiz silahı yada adamı alabiliriz. İşimiz bbittikten sonra Done diyerek devam edebiliriz. Eğer bölümü kaybedersek Retry'e tıklayarak Yeniden Oynayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 685 3 2

3D Yol Kenarı Savunması

Tower Defance'a sonrada oyunda herhangi bir yere Tıklayarak oyuna başlıyoruz. Oyununu Daha kolay oynamak için Easy'i seçerek Sol Alttaki Skip Turtial'e basıyoruz.Arrow, Fire, Ice gibi Sağ Altta bulunan Binalardan Arrow'a tıklıyoruz ve Yol Kenarında bir yere Tıklayarak yerleştiriyoruz. Bu binadan 3-4 tan yaparak yolu ilk başta korumaya alıyoruz. Amacımızda zaten bu düşmanların Şato'ya ulaşamamasını sağlamak. Sağ Üstte kaç tane Bina kurabileceğimizi ve Altınımızı gösterir. Herhangi bir binanın üstüne tıklayıp Upgrade diyerek binayı Güçlendirebiliriz. Fire, Ice gibi yeni binalar kurabilmek için en alta gelerek orda bulunan kaleye tıklamalı ve onu Upgrade etmeliyiz. Eğer Şato'muz patlarsa oyun biter ve yeniden Tower Defance diyerek oyuna başlayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 753 3 0

3D Çöp Adam Askerler

Tanıtım bittikten sonra Sağ Alttaki Play'e sonrada kolay olması için Easy'e tıklayarak Go'ya tıklıyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız Fare ile nişan alıp Fare Sol Tuşu ile Ateş ederek Çöp Adamları öldürmek. Bunu yaparken hızlı olmalıyız çünkü 1-2 saniye içinde bize ateş edeceklerdir. Mermimiz bittiğinde Space ile Şarjörümüzü yenileyebiliriz. Sol Altta canımız görünür. Canlarımız bittiğinde Replay diyerek yeniden oynayabiliriz. Düşmanlarımızın bize attığı nesneleri havada vurarak Patlatmalıyız yoksa büyük can kaybederiz. Üstte Mavi puan bizim Skorumuzdur. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 758 3 0

3D Zombi Avla

Play The Game'e tıklayarak oyuna başlıyoruz. 3'ten geriye sayma bittiğinde oyun başlıyor. Amacımız Sol Üstte gösterilen Time Remaining bitmeden ve Zombiler tarafından ısırılmadan Bölümleri bitirmek ve karşımıza gelen zombileri öldürmek. Yön Tuşlarıyla hareket edebilir ve Space ile vuruş yapabiliriz. Zombiler boynumuza yaklaştığında ya onları etkisiz hale getirmeli yada hemen kaçmalıyız. Üstte Score yazan yerde Skor'umuz, Sağ Üst Köşedede Kaç Canımız kaldığı yazar. Eğer canımız biterse Play Again deyip ilk oyuna girerkenki işlemlerle oyunu tekrar oynayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 1020 3 0

3D Yolu Koru

Not: Arkadaşlar oyunda küçük bir hata var ve düzelmiyor oyunun yapımından kaynaklanan bir hata. %90'a geldiği zaman %-87 oluyor ve takılıyor. Bu yüzden lütfen oyunu Tam Ekran oynayalım. İyi oyunlar.. Oyun biraz büyük boyutlu olduğu için oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Yüklendikten sonra alttaki Play'e basıyoruz ve Tanıtımdan sonra Gelen Start'a basıp Sağdaki herhangi bir New Game bölümüne tıklıyoruz. Sonra Start Here bölümüne basarak önümüze gelen menüde To Battle diyerek oyuna giriyoruz. Skip This diyerek oyuna direk başlayabiliriz. Build Here yazan yerdeki Sarı Bölgelere tıklayarak paramız yettiğince 4 binadan birini kurmalıyız. Sağ Alttaki Bomba Binası en güçlü ve en pahalı binadır. Başlangıç için Sol Üstteki Ok binasını yada Sağ üstteki Kalkanlı Adam Binasını kurabiliriz. Yol boyunca paramız yettiğince bu binalardan birini kurmalıyız ki düşman yaratıklar yolu geçip oyunu bitirmesin. Binaları kurduktan sonra Üstteki Kuru Kafaya tıklayarak oyunu başlatabiliriz. Sol üstteki New Enemy yazısı yeni düşman birliğinin geldiğini söyler. Eğer biraz İngilizcemiz varsa ona tıklayarak düşmanın özelliklerini öğrenebiliriz. Yine Sol Üstte Canımızı ve Paramızı görebiliriz. Paramıza göre bina yapabiliriz. Düşmanları bitirdiğimizde üstteki Kuru Kafa'nın dolmasını beklemeden tıklayıp düşmanları getirebiliriz. Bir süre sonra Sol Altta yeni Özel Güçler açılacaktır. Bunları 1-2-3-4 tuşlarını kullanarak yada üstüne tıklayarak seçebiliriz. Seçtikten sonra Fare Sol Tuşu ile Yolda herhangi bir yere tıklayarak kullanabiliriz. Kullandıktan sonra Tekrar kullanmak için gücün tekrar dolmasını beklememiz gerekli. Sol üstte Wave yazan yer 7/7 olunca bölüm biter ve kazanırız. Karşımıza gelen ekranda Continue demeli ve devam etmeliyiz. Harita'da Upgrade'ye tıklayarak istediğimiz Özel Gücün veya Binanın üstündeki yeni özelliklere tıklayarak güçlendirebiliriz ve Done diyerek devam edebiliriz. Evlerin özelliklerini Upgrade bölümünde güçlendirmek, Evleri güçlendirmek için binaya tıklayarak paramız varsa Upgrade yapmamızı sağlar. Haritada Kırmızı Bayrağa tıklayarak yine To Battle diyerek savaşa devam edebiliriz. Sağ Üstteki Çark'a tıklayarak oyun içi istediğimiz ayarlamaları yapabiliriz. O bölümde bulunan Restart'a tıklayarak bölümü yeniden oynayabiliriz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 775 8 0

3D Savaşan Şahin

Oyun yüklendikten sonra Fight'e basarak oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken Fare ile nişan alıp Yine fare sol tuşu ile Ateş Ederek düşman uçaklarını patlatmak. W,A,S,D ve Yön Tuşları ile hareket edebilirsiniz. Sol üstte canımız yazar ve uçağın göstergelerinde Fuel yani benzin göstergesi var bunlara çok dikkat etmeliyiz. İyi Oyunlar..
Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 1112 5 0

3D Gizli Askeri Görev

Bay ve bayan asker karakter seçip gizli askeri görev oyununa başlıyorsunuz.A İle Berebar S Tusuna Basarsanız Daha KolaY Geçersiniz.Amacımız Adamları Öldürüp Gizli Kagıtları Bulmak ve Görevimizi Tamamlamak
Kategori : 3D Savaş Oyunları
Oyna Oynanma : 2043 13 3

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..