Özel Reçel | 3DeOyunlar.com - 3D Oyunlar, 3d oyunlar
Reklamlar
Yeni Üyelerimiz
Çok Puan Alan Üyeler
Üyelerden Son Yorumlar
Özel Reçel

Özel Reçel

Kategori : 3D Kız Oyunları
Oynanma : 346
Açıklama :
SonsyGames - Yeni bir şeyler denemeye hazırsanız işte özellikleri bambaşka bir İngiltere tadı yapmaya hazır mısınız. Talimatları yerine getirdiğiniz takdirde etkileyici bir tatlı ile karşı karşıya olacaksınız. Harika sonuç elde edeceğinizden şüpheniz olmasın. Have a Good Time..
Etiketler:

Benzer Oyunlar

Yaz Stili Giyimi

Yaz Stili Giyimi oyunu şimdi yaza yaklaşırken tam da zamanında karşınızda. Sen de bu yaz mevsimini Serena kadar özledin sanırım. Biraz bu Yaz Stili Giyimi oyunu ile eğlenmeye ne dersin. Kendini bu harika sıcak ve güneşli sahilde hayal edip yaz planları yapmanın tam sırası.
Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 200 1 0

Rock Parti Hazırlığı

Haticenin önüne çıkan çok özel ve inanılmaz bir fırsat var. Müzik öğretmeni bahar festivalinde sahne alabileceğini ve onun çalışmaya gelmesini istediklerini söyledi. Onlarca öğrenci konukların önünde olmanın ve onlara harika bir rock konseri vermenin bunun yanında da bunu nasıl güzel bir his olduğunu bir düşünün. Unutulmaz bir gece olacağı kesin. Haydi o zaman bu harika geceye yakışacak kadar unutulmaz bir elbise seçelim.
Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 209 1 0

Köpek Aşkı

Derya Nur bir köpek almayı çok istemektedir. Hayatında ilk defa bir köpeğe bakacağından dolayı kendisi ve ona yardım edecek kişiler ne yapmaları gerektiğini bilmiyorlar. Bir köpeğe bakmak gerçekten çok zor bir şey. Üstelik bu köpek çok küçük ise ona bakmak daha da zor. Şirin mi şirin bir yavru köpeğin birden çok ihtiyacı olur. Şimdi Derya Nur a yalnız bırakma çünkü bu sevimli pofuduk köpeğe bakma konusunda senin yardımın gerekiyor.
Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 340 1 0

Bisiklet Yıkama

Sevda kendisi kadar çok sevdiği bisikletini havalar soğuk olduğu için uzun zamandır kullanamadığı için onun eskiden harika görünen bisikleti şu an sanırım eskisi kadar hoş görünmüyor. Onu babası kendisine harika bir hediye olarak almıştı. Pazar günü parka bisikleti ile gidip eğlenmek isteyen sevdanın bisikletini eski haline getirmemiz gerekiyor. Haydi o zaman Sevda kızımızın bisikletine bakım yapıp temizlik işlerini halledelim.
Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 298 2 0

Hayvan Arkadaş

Bir köpek yavrusu almaya karar verdiğimizde kedimizle bu sevimli şeyin bu kadar iyi anlaşacağını tahmin etmezdik. Şimdiden ne kadar yakın arkadaş olduklarına bir baksana.Ne dersin sende onlara katılmak ister misin.
Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 277 0 0

Kaniş Bakım Yarışması

Ve sonunda profesyonel köpeğinin dillere destan şirinliğini fark eden uzmanımız onu köpek güzellik yarışmasına davet etmeye karar verdi. Düşünebiliyor musunuz bu harika bir haber tabi ki. İddialı köpeğimiz kendisini podyumlarda gösterecek. Söylediklerine göre köpeğimizin boyutu kendi ırklarına göre çok özel. Köpeğimize ait özel bir oda ayarlayıp içine onlarca kıyafet ve aksesuarlarla dolduracaklar mış. Tek yapman gereken köpeğini biraz şımartmak, güzelleştirmek ve eğlencenin tadını çıkarmak olacak.
Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 250 2 0

Kış Manikürü

Ojeyi nadiren de sürseniz şimdi bu harika Kış Manikürü oyunu ile alternatiflere bir kere daha göz atmanızı öneririm. Şu an bu oyunu oynamak ile çok şanslısınız. Çünkü tırnak modasının öncülerinden sanatçı Hadise sizin için buraya geldi. Manikür konusunda sizleri şaşırtacağından bir hayli eminiz. Haydi şimdi Hadisenin zengin aksesuar koleksiyonunu yakından inceleyip deneyiniz.
Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 276 0 0

Araç Temizleme

Ünlü çocuk giyim zincirinin sahibi arabaya ne yapmış böyle. Bunun bir an önce temizlenmesi ve daha güzel görünmesi lazım. Harika araba ne hale gelmiş cidden şaşırdık. Sen özel bir şirketin temizlik personeli olarak arabayı temizlemeye geleceksin. Yardımcın da yanında olacak ve ona yol göstermen gerekiyor. Acele etmeliyiz çünkü bu araba bu pis haliyle asla kullanılamaz.
Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 289 0 0

Annem için Kahvaltı

ANNELER GÜNÜ yaklaşıyor. Bu yüzden Laila ve James annelerine özel harika bir kahvaltı hazırlayıp güzel annelerini şaşırtmak istiyorlar. içecekleri hazırladılar ve yiyecekler babalarının yardımıyla birlikte hazırlanacak. Şimdi onlar annelerini uyandırmaya gidiyorlar. Bu şirin günde sen de onlara katıl. Harika bir kahvaltıyı sende onlarla birlikte yapabilirsin.
Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 273 0 0

3D Mutfak Dizaynı

Oyun yüklendikten sonra Play diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Yapmamız gereken odamızı Eşyalara Fare Sol Tuşu ile tıklayarak dizayn etmek. Tüm eşyalar tıklayarak değiştirilebilir. Sağ Üstteki Floor View'e tıklayarak aşşağıdan, 3D View'e tıklayarak mutfağımıza yukarıdan bakabiliriz. İyi Oyunlar..

Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 439 5 1

3D Kuaför

Oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Oyuna başlamadan önce istersek Sol Üstteki Ses simgesine tıklayarak sesi kapatabiliriz. Play Now diyoruz ve oyun başlıyor. Bölüm bölüm müşterimizin kuaförlüğünü yapmalıyız. İlk turda Makas'a tıklamalı ve Saçta istediğimiz yere tıklayarak kesmeliyiz. Müşterimizin Yanındaki Mavi oklara tıklayarak döndürebiliriz. Yeni aletlere geçmek için Sağ Alttaki Next'e tıklamalıyız. Bütün işlemlerimizi bitirdikten sonra en son Next'e tıklayarak oyunu bitirebiliriz. Müşterimizi nasıl hazırladığımızı sonunda görebiliriz. Tekrar oynamak için Play Again ve tekrar Play Now diyebiliriz. Oyun içindeyken oyunu tekrar başlatmak için Sol Alttaki Tekrar işaretine tıklayabiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 496 1 0

3D Podyum Mankenleri

Oyun yüklendikten sonra otomatik olarak başlıyor. Yapmamız gereken mankenler yaratarak onları en güzel şekilde giydirmek ve podyuma göndermek. Bunu yapmak içinde Sağ ve Solda bulunan menülerden birine tıkladıktan sonra kıyafete tıklamak veya kıyafeti Fare Sol Tuşu ile tutarak mankenimizin üstüne bırakmak. İlk mankenimizi giydirdikten sonra Sağ Alttaki Yeşil butona tıklayabiliir ve alt tarafa kaydedebiliriz. Mankenin tipini değiştirmek için Sap Menü'nün yine Sağ Altında bulunan çizgi butonuna tıklayabiliriz. Mankenin iki yanında bulunan Sarı Oklar ile mankeni döndürebilir ve bakabiliriz. En son bütün hazırlıklar tamamlandıktan sonra En Sağ Alttaki Yeşil Buton ile mankenlerimizi Podyuma çıkarabilir ve Seyredebiliriz. Geri dönmek için yapmamız gereken yine aynı yeşil butona tıklamak. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 475 1 2

3D Film Yıldızları Süsle

Oyuna başlamadan önce oyunun sesini kısmak istersek Sol Üst köşedeki hareketli beyaz simeye tıklayabiliriz. Sonra Play diyoruz ve oyuna başlıyoruz. Amacımız seçtiğimiz Film Yıldızı Karakteri en iyi şekilde süslemek. Soldaki menüden karakterimizi seçtikten sonra Sağdaki menüde istediğimiz yere tıklayarak süslüyoruz. İstersek Sağ Alttan Random diyerek Rastgele bir giyim tarzı oluşturabiliriz. Arkaplanı değiştirmek için Sağ Alttaki BG'ye tıklayarak yeni arkaplanımızı seçebiliriz. Giydirmemiz bittikten sonra yine Sağ Alttan Show diyerek yıldızlarımızın son halini görebiliriz. Tekrar oynamak için Replay dedikten sonra Play'e basabiliriz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 447 1 0

3D Gotik Giydir

Play'e basarak oyunu başlatıyoruz. Hairstyle gibi seçeneklere tıkladığımız zaman kızın görünüşünde değiiklikler meydana geliyor. Aynı şekilde necklaces gibi seçeneklerle takı takıyoruz. Tekrar başlamak istediğimizde Done'ye bazıyoruz ve karşımıza Play Again butonu çıkıyor bu butonada basınca ana ekrana dönüyoruz ve tekrar Play'e basarak oyuna başlıyoruz.Oyun fareyle oynanır. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 401 1 0

3D Barbiyi Baloya Hazırla

Play'e basıyoruz ve oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Yüklendikten sonra tekrar Play'e tıklıyoruz. Oyuna başlamadan önce oyunun sesini kısmak istersek Sol Üst köşedeki Müzik İşaretine tıklayabiliriz. Oyuna başlamak için bir kere daha Play dememiz gerekli. Oyun başladıktan sonra yapmamız gereken Barbi'yi Baloya En güzel şekilde hazırlamak. Sol taraftaki Menü'den kıyafetin türünü seçebiliriz. Sonrasında Sağ Tarafta açılan kıyafetlerden, takılardan birine Fare Sol Tuşu ile basılı tutup Barbi'nin üstüne bırakarak giydirebiliriz. Giydirme tamamlandıktan sonra Sol Alt Köşede bulunan Onayla işaretine tıklayarak oyunu bitirebiliriz. Eğer giyimini beğenmezsek yine Sol Alt Köşede yer alan çarpı işaretine tıklayarak oyunu başa döndürebiliriz. Barbi'yi hazırlayıp onayladıktan sonra oyunu tekrar başlatmak için Replay yazısına tıklayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Kategori : 3D Kız Oyunları
Oyna Oynanma : 545 5 0

Bu 3Deoyunlar Oynama Sitesini en iyi Google Chrome. ile görünteleyebilirisiniz.
Linkler:
©2017 3deoyunlar.com - En İyi 3D oyunlar
3deoyunlar.com'da Oynadığınız Oyunlar ve Hakları Bu Oyunları Yapan ve Sitelere Veren Oyun Yapımcılarına Aittir. 3d oyunlar Bedava Oyunların Bir Arada Toplandığı ve Size Faydalı Olabilmek için Ücretsiz, En Anlaşılır Şekilde Sunulduğu Bir Ücretsiz Oyun Platformudur. Yapımcılar İsterlerse İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirler. İyi Eğlenceler Dileriz..